امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

کریس فقط مک لین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

آگهی
(16-02-2022، 22:24)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-02-2022، 21:16)_sehun_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه تنها خودش بلکه رو هودیشم کراش زدم
دیشب خواب دیدم کیونگسو داییمه  Telegh_59  یبارم خواب دیدم کریس داییمه

عکس هودیشو بفرست ببینم
خوبه تو خواب تو فامیلتن
تو خواب من دوست پسرامن

ندارم(::::: آبی بود
میدونی چی بده؟ اینکه تازه از سربازی برگشته بود و من تا اونموقع نمیدونستم همچین دایی دارم و کنار مادربزرگم نشسته بود و داشت کُردی حرف میزد Telegh_59
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط DarkLight
(14-02-2022، 22:21)_sehun_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2022، 15:24)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خب.. ولی من چون اول گرفتم واسه من سطحی تر بود
مامانم و خواهرم حالشون بدتر از من شد جوری شد ک من مراقب اونا بودم :/
از اون طرف بابام پاش شکست حتی دیگه من میرفتم بیرون خریدTelegh_01Telegh_01
خلاصه ک امیدوارم همیشه از مریضی دور بمونی (؛❤

وای جیمینا چقدر بد):::::
خوشحالم که خوب شدی

(13-02-2022، 17:19)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوضاع خیلی خیته /=

بارااان

جوونم
سلام. (:
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط _sehun_
(16-02-2022، 23:23)_sehun_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-02-2022، 22:24)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس هودیشو بفرست ببینم
خوبه تو خواب تو فامیلتن
تو خواب من دوست پسرامن

میدونی چی بده؟ اینکه تازه از سربازی برگشته بود و من تا اونموقع نمیدونستم همچین دایی دارم و کنار مادربزرگم نشسته بود و داشت کُردی حرف میزد Telegh_59
بهم بگو کی پوشیده بود خودم میرم نگاه میکنم
Telegh_01 عجب خوابی
تو خواب منم چان دوست پسرم بود و یه دختره هم بود که حسودی میکرد
 سپاس شده توسط _sehun_
(17-02-2022، 8:37)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-02-2022، 23:23)_sehun_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01 عجب خوابی

همین عکس جدیدی که ازش منتشر شد
به به چه خوابی دیدی

(17-02-2022، 0:49)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2022، 22:21)_sehun_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای جیمینا چقدر بد):::::
خوشحالم که خوب شدی

بارااان

جوونم
سلام. (:

سلامممم
خوبی؟چخبر؟
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط DarkLight ، βάરãɲ
(20-01-2022، 22:11)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود گفتگو آزاد | نسخه 465

قوانین : ☠

1- از به کاربردن الفاظ رکیک و ناپسند و فحاشی در موضوع خودداری کنید.

2- از گذاشتن شماره,آِی دی یاهو,آی دی تلگرام و اینستاگرام . امثالهم ... در موضوع خود داری کنید.

3- اینجا جای بحث و جدل نیست, مشکلات خود را در جایی دیگر و به صورت خصوصی حل کنید.

4- اجازه زدن این تاپیک را فقط مدیران گفتگوی آزاد دارند.

5- پیش از رسیدن به 200 صفحه نسخه بعدی را بزنید.

6- اگر عکستان اندازه بزرگی دارد و یا پرحجم است آن را به صورت لینک مستقیم قرار دهید.

(20-01-2022، 22:11)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطور باید ایمانمون رو قوی کنیم

2- از گذاشتن شماره,آِی دی یاهو,آی دی تلگرام و اینستاگرام . امثالهم ... در موضوع خود داری کنید.

3- اینجا جای بحث و جدل نیست, مشکلات خود را در جایی دیگر و به صورت خصوصی حل کنید.

6- اگر عکستان اندازه بزرگی دارد و یا پرحجم است آن را به صورت لینک مستقیم قرار دهید.

چطور باید عکس پروفایل بزارم ؟
(17-02-2022، 20:00)shayan5600 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطور باید ایمانمون رو قوی کنیم

چطور باید عکس پروفایل بزارم ؟
سلام
به کنترل پنل برید و از سمت راست تغییر آواتار رو بزنید
بعدش دیگه مشخصه
ناشناس
 سپاس شده توسط م‍حمّد
(17-02-2022، 19:18)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://dl.akskhor.ir/uploads1/20220217-190744486.jpg

میشه در مورد این نقاشی یکم برام توضیح بدید؟
و همچنین سبک نقاشیش؟
(17-02-2022، 19:22)_sehun_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-02-2022، 8:37)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01 عجب خوابی

همین عکس جدیدی که ازش منتشر شد
به به چه خوابی دیدی

اوکی میرم ببینم
تو هم به سن قانونی رسیدی میبینی (:
 سپاس شده توسط _sehun_
(18-02-2022، 13:02)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-02-2022، 19:18)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://dl.akskhor.ir/uploads1/20220217-190744486.jpg

میشه در مورد این نقاشی یکم برام توضیح بدید؟
و همچنین سبک نقاشیش؟

ار لاو
سبکش کوبیسمه
نماد زنانگی و جذابیت زن با رنگ قرمز مفهوم تصویره
Vibe
 سپاس شده توسط shahid

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 46 مهمان