امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

(22-01-2022، 13:36)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-01-2022، 23:00)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هورا من 7 خط رو پر کردمش چی؟
+
معلم بدد Undecided

هههههه الکی نگو ناشناس ؟؟// بزن بلاک کن این مزاحمارو

اون حساب نمیشه
+
بیا دانش اموز من شو.__.

غلط کردم کفایت میکنه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط моои
آگهی
(22-01-2022، 13:38)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-01-2022، 13:36)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون حساب نمیشه
+
بیا دانش اموز من شو.__.

غلط کردم کفایت میکنه؟

بله ولی دیگه تکرار نشه
Nashenas(:
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
(22-01-2022، 13:39)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-01-2022، 13:38)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غلط کردم کفایت میکنه؟

بله ولی دیگه تکرار نشه
چشم خانم
 سپاس شده توسط моои
(21-01-2022، 21:59)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-01-2022، 21:58)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجبااااا

هوممم هومم

چرااا نیستید؟ اینجا قبلا با همین اعضا هفته ای یه گ.آ تموم میکرد به کجا رسیدیم که هر 6 ماهی یه گ.آ میزنیم. به خودتون بیاین بیاین بالا فعال باشید
@شـــقآیــق  
@*VENUS*  
@SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@βάરãɲ                                                          
@BIG-DARK

@Prometheus  
@моои
@ᗩᐯᗩ⁷
    @_sehun_

@سهَ‌ند
@ѕααяeη

@THEDARKNESS
@_Strawberry_
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

@Setayesh.s
@shghyegh
@Mohlek
@فرنودِ بن گیومرث
@TinaMk
@Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

@*Aɴѕel*
@Ɗєя_Mσηɗ

@BIG-DARK
@Emmɑ

دیگه فرنودتون رفته سر کار.
(22-01-2022، 14:28)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-01-2022، 21:59)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوممم هومم

چرااا نیستید؟ اینجا قبلا با همین اعضا هفته ای یه گ.آ تموم میکرد به کجا رسیدیم که هر 6 ماهی یه گ.آ میزنیم. به خودتون بیاین بیاین بالا فعال باشید
@شـــقآیــق  
@*VENUS*  
@SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@βάરãɲ                                                          
@BIG-DARK

@Prometheus  
@моои
@ᗩᐯᗩ⁷
    @_sehun_

@سهَ‌ند
@ѕααяeη

@THEDARKNESS
@_Strawberry_
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

@Setayesh.s
@shghyegh
@Mohlek
@فرنودِ بن گیومرث
@TinaMk
@Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

@*Aɴѕel*
@Ɗєя_Mσηɗ

@BIG-DARK
@Emmɑ

دیگه فرنودتون رفته سر کار.

سرکار یا سرکر؟
کار میکنه یا سر کارش گذاشتن

(21-01-2022، 21:58)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجبااااا

هوممم هومم

@شـــقآیــق  
@*VENUS*  
@SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@βάરãɲ                                                          
@BIG-DARK

@Prometheus  
@моои
@ᗩᐯᗩ⁷
    @_sehun_

@سهَ‌ند
@ѕααяeη

@THEDARKNESS
@_Strawberry_
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

@Setayesh.s
@shghyegh
@Mohlek
@فرنودِ بن گیومرث
@TinaMk
@Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

@*Aɴѕel*
@Ɗєя_Mσηɗ

@BIG-DARK
@Emmɑ

من ک انگار محو شدم کسی نمیبینه اصلا /=
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
@THEDARKNESS
خودتی لوس
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، THEDARKNESS

عجبااااا

هوممم هومم

@شـــقآیــق  
@*VENUS*  
@SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@βάરãɲ                                                          
@BIG-DARK

@Prometheus  
@моои
@ᗩᐯᗩ⁷
    @_sehun_

@سهَ‌ند
@ѕααяeη

@THEDARKNESS
@_Strawberry_
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

@Setayesh.s
@shghyegh
@Mohlek
@فرنودِ بن گیومرث
@TinaMk
@Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

@*Aɴѕel*
@Ɗєя_Mσηɗ

@BIG-DARK
@Emmɑ

در تلگرام بحث های علمی میکنیم
ناشناس
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، THEDARKNESS
(22-01-2022، 12:33)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-01-2022، 19:25)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:}
جدی؟ خودش خبر داره؟
بهترین راهه ب نظرم :] البته اطرافیانم زیاد موافق عقیدم نیستن
اره میدونست ولی الان شاید یادش رفته باشه
اونا تنها رویاشون ازدواجه واسه همین واسشون مهمه

برا کسی ک احساست مهم نی حقش خط خوردنه ، بارزش تر از این حرفایی :}
گوشم از این رویا ها پر شده ^^ کم کم عقیدم داره تطبیق داده میشه Rolleyes

(22-01-2022، 1:17)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

https://pin.it/7wsMAwh
بنظرتون چرا انقد ازش خوشم اومد؟

از ؟
:}
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، DarkLight
(21-01-2022، 22:54)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-01-2022، 22:51)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب فکرتن خب Dodgy  Big Grin

منم مجبورم بگم عه چه باحال بعد اینو ول کن یه بار دیدم گوشیم ساعت 2 نصف شب داره زنگ میخوره ورداشتم دیدم زده تماس تصویری Dodgy از تل . خب این چیهه
ختر میبود مهم نبود ها ولی خب پسر بیشعور که ساعت 2 زنگ میزنه اونم تصویری

(21-01-2022، 22:51)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من پاره شدم بس درس دارم همرم گو کشیدم کی وقت مکنم بیام انج

کلاس چندمی ارش؟

9

(22-01-2022، 2:53)Âɴɢ℮ℓ Evιℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوممم هومم

@شـــقآیــق  
@*VENUS*  
@SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@βάરãɲ                                                          
@BIG-DARK

@Prometheus  
@моои
@ᗩᐯᗩ⁷
    @_sehun_

@سهَ‌ند
@ѕααяeη

@THEDARKNESS
@_Strawberry_
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

@Setayesh.s
@shghyegh
@Mohlek
@فرنودِ بن گیومرث
@TinaMk
@Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

@*Aɴѕel*
@Ɗєя_Mσηɗ

@BIG-DARK
@Emmɑ
ازدواج کردم.
ترجیح میدم وقتم رو به خونه و بچه هام صرف کنم!!
گه خوردمTelegh_01
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگو آزاد | نُسخه [465] 12

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان