امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ]

(17-08-2021، 21:41)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 21:39)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

):

هعی

میترسم باهات حرف‌ بزنم Telegh_01
(:
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
آگهی
(17-08-2021، 21:42)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 21:37)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا
تو که کالاف میزنی چرا حوصلت سر میره؟

@امیر‌حسین پیشنهاد میکنم رامسر که اومدی قید جواهرده رو بزنی
همش ک نمیشه بازی کردش

کلا نمبام

دگ اینجا خودمون ی بهشتی بهتر از جواهر ده داریم
(17-08-2021، 21:44)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 21:41)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی

میترسم باهات حرف‌ بزنم Telegh_01

خخ
 سپاس شده توسط itinamk
(17-08-2021، 21:18)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 21:15)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نشسته ام به در نگاه میکنم...
دری که آه میکشد._.
برا من پنکه رو سقف آه میکشد..

Telegh_01
خسته شدن؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(17-08-2021، 21:44)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 21:39)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نترس تورم میبرم  Wink  Heart
سرم درد میکنه
فکر کن غرورتو نادیده بگیری به یکی همش پیام بدی
اونم جوابتو نده

من نمیاااااام

تو غلط میکنی غرورتو نادیده میگیری
من که مثلا غرور داشتم ندیدی دختره چه بلایی سرم اورد؟مث مرده متحرک شدم چند روز واقعا
نکن ارمی میدونم داری چیکار میکنی نکن
دوتا سرماخوردگی شب انداختم مست بودم|:
پتو اینجا گ.آ عشگم بیخیال
بیا بگلمم گیره کن فقط سانتی نگیر
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(17-08-2021، 21:45)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 21:42)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو که کالاف میزنی چرا حوصلت سر میره؟

@امیر‌حسین پیشنهاد میکنم رامسر که اومدی قید جواهرده رو بزنی
همش ک نمیشه بازی کردش

کلا نمبام

دگ اینجا خودمون ی بهشتی بهتر از جواهر ده داریم

خب مگه من همش پابجی لایت بازی میکنم؟

اوکی

جواهرده دیگه بهشت نیست
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(17-08-2021، 21:18)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 21:15)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نشسته ام به در نگاه میکنم...
دری که آه میکشد._.

وای تو رومینایی؟

نه من لولوعه هستم اومدم تینا ها رو بخورم^^
نآشِنآسَم(:
(17-08-2021، 21:48)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 21:44)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیاااااام

تو غلط میکنی غرورتو نادیده میگیری
من که مثلا غرور داشتم ندیدی دختره چه بلایی سرم اورد؟مث مرده متحرک شدم چند روز واقعا
نکن ارمی میدونم داری چیکار میکنی نکن
دوتا سرماخوردگی شب انداختم مست بودم|:
پتو اینجا گ.آ عشگم بیخیال
بیا بگلمم گیره کن فقط سانتی نگیر

میدونم
واسه همین گفتم

کوفت
 سپاس شده توسط Emmɑ
(17-08-2021، 21:49)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 21:18)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای تو رومینایی؟

نه من لولوعه هستم اومدم تینا ها رو بخورم^^

بی مزه Telegh_01
اسمتو عوض کردی چرا
(:
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
باورم نمیشه۱۸ روز دیگ انتخاب واحدهcry2
چقد زود تابستون تموم شد

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان