امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ]

(17-08-2021، 20:45)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا اینقد خوبییییییییی؟؟؟؟؟؟؟

تو خودت خیلی خوبی بخاطر همین منو خوب میبینی^^♡

بزار حست کنم بزار لمست کنم نزار توی تنهاییم بمیرم

خیلی تاثیر گذار بود._.

دوست ندارممممممممم

من خیلی دوست دارممممممممم

اولی منمp336
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(17-08-2021، 20:49)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 20:47)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلتر اینستاس17

فیلترای اینستای تو هم با فیلتر شکن بالا میان؟

برا همه اینجوریه
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
Who says, who says you're not perfect?
Who says you're not worth it?
Who says you're the only one that's hurting?
Trust me, that's the price of beauty
Who says you're not pretty?
Who says you're not beautiful?
Who says?
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
سلـــــــــــــآم
https://harfeto.timefriend.net/16265196614916
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
(17-08-2021، 20:49)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 20:45)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا اینقد خوبییییییییی؟؟؟؟؟؟؟

تو خودت خیلی خوبی بخاطر همین منو خوب میبینی^^♡

بزار حست کنم بزار لمست کنم نزار توی تنهاییم بمیرم

خیلی تاثیر گذار بود._.

دوست ندارممممممممم

من خیلی دوست دارممممممممم

اولی منمp336
میدونستمممممgrou ♥︎
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(17-08-2021، 20:50)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 20:49)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا همه اینجوریه

قسمت سرچ افکتش رو پیدا نمیکنم
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق

(17-08-2021، 20:47)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلتر اینستاس17

والا اینستا ندارم
اما میدونم این فیلتر اینستاس
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
جالبه که الان خودتم لینک ناشناس میذاری. چی شد یهو؟

اون موقع حرفاتون برام اهمیت داشت و ناراحت شدم
ولی الان برام مهم نیست هرچی دوست دارین بگینBl8
با دعای گربه سیا بارون نمیادBl8
با ی گل بهار نمیشهBl8
ربطی نداشت ولی دوس داشتم بگمelec

(17-08-2021، 20:50)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـــــــــــــآم

سلام سلام
خوبی؟
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(17-08-2021، 20:52)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با ی گل بهار نمیشهBl8

(17-08-2021، 20:50)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـــــــــــــآم

سلام سلام
خوبی؟
ممنونم عزیـــزم
تو چــــطوری؟^^
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(17-08-2021، 20:54)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 20:52)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با ی گل بهار نمیشهBl8

سلام سلام
خوبی؟
ممنونم عزیـــزم
تو چــــطوری؟^^

فداتشم4xv
خوبم4xv
اصل بده خانوم
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان