امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ]

(17-08-2021، 15:50)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:25)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی حقشو نمیده؟

یه عزیزی به اسم مادر

یواشکی نمیشه؟ از نسخه وبش استفاده کنی 
یا ی سری برنامه حتما هست که مخفی کنه اپارو تو گوشی
(17-08-2021، 15:49)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:47)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه تفاهمی منم میخواستم پنج برم|: 
میای پنج و نیم بریم دیگه خدایی ؟

آره جدی. بدجور موافقم. :|
تا شیش و نیم خوبه؟ یا هفت؟

اول میخواستم بگم شیش و نیم... ولی نه هفت خوبه 
بعدشم نیم ساعت استراحت ها ؟
.__.

(17-08-2021، 15:50)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:46)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری بتونم؟): 
من خیلی سست عنصرم تو همه چی... بچه ها در جریانن 
عه گیمری؟((((= من نیستم ولی گیمری خیلی خوبه میگن باعث میشه کیفیت رویاهای خواب بهتر شه و امکان لوسید دریمم بالا میبره .__. 

میتونی سخت نیست مث یه معتاد در کمپ میمونه اولش از شدت درد(دوری از موبایل و وسایل الکترونیکی)نمیدونی چیکار کنی اما یه مدت که بگذره میتونی درس و کتاب و ...
جایگزینشون کنی^^

اره(:/دقیقا چون بازی ها قوه تخیل را قوی کننن(:

خسستم از تلاش 
خسستممممم از دررررسسس
سعیمو میکنم ولی قول نمیدم موفق شم): 
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
آگهی
به نظرت تو فلش کی از همه مهربون تره و دوسش‌ داری؟
من همه رو یه اندازه دوس دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
خب پنج و نیم شد 
بزن بریم تا هفت @Medusa
 سپاس شده توسط Medusa
(17-08-2021، 15:55)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:50)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه عزیزی به اسم مادر

اونطوری حال نمیده)))=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
(17-08-2021، 15:55)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه عزیزی به اسم مادر

(17-08-2021، 15:49)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره جدی. بدجور موافقم. :|
تا شیش و نیم خوبه؟ یا هفت؟

اول میخواستم بگم شیش و نیم... ولی نه هفت خوبه 
بعدشم نیم ساعت استراحت ها ؟
.__.

(17-08-2021، 15:50)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونی سخت نیست مث یه معتاد در کمپ میمونه اولش از شدت درد(دوری از موبایل و وسایل الکترونیکی)نمیدونی چیکار کنی اما یه مدت که بگذره میتونی درس و کتاب و ...
جایگزینشون کنی^^

اره(:/دقیقا چون بازی ها قوه تخیل را قوی کننن(:

خسستم از تلاش 
خسستممممم از دررررسسس
سعیمو میکنم ولی قول نمیدم موفق شم): 
کلاس چندی؟دانشجو فک نمیکنم باشی؟

ببین یه چی میگم یاید اثر کنه
همه ماها تا زمانی که اثر منفی کارمونو نبینیم به کارمون ادامه میدیم
من خودمو مثال میزنم کلاس هفتم که بودم خب پایه حیاتی بود و باید خوب میخوندمش اما اون زمان جوری داخل فضای مجازی کشونده شدم که هیچ چوره نمیشد جمم کرد تااینکه اثر منفیشو دیدم
اثر منفیش رو درسم بود ریاضیم و فارسیمو علومم بشدت افت کرد جوری که ازمون جاممو 11 شدم(: اما وقتی اثر منفیشو دیدم بخد اومدم و کاری کردم که که هر کاری میکنم رو درسم تاثیر نزاره نمیگم گوشی نگا نکن میگم کم کم از نگاه کردنش کاسته کن و اون زمانای اضافه رو صرف درس و... کن(:

=)
https://harfeto.timefriend.net/16265196614916
یکم برا منم بنویسید حواهشا

=)
https://harfeto.timefriend.net/16265196614916
یکم برا منم بنویسید حواهشا
نآشِنآسَم(:
چی میخایین بخونین._.
(17-08-2021، 15:52)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: سهنددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

بله؟

^^ خیلی باحال بود
کنجکاو شدم بدونم طرف کیه
:}
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
https://harfeto.timefriend.net/16290521172629

@SABER
خیلیییی خوبی و دوست دارم باحال و پایه محشر ♡♡♡

چ مهربون(":

این جاده واسه ی ما ته نداشت تند بود آتیشمون اولاش ساختم توی رویاهامم قصر براش ولی رفتم نموندم

خدافسی497

تو انقدر زشتی که حتی عکسم نمیزاری

دقیقا چقدر باهوشییییی تووو
(17-08-2021، 16:02)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:52)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله؟

^^ خیلی باحال بود
کنجکاو شدم بدونم طرف کیه

اوهوم فقط همینو گفته
ناشناس

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 32 مهمان