امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ]

(17-08-2021، 15:12)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:11)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری ممکنه آدم اسمایی رو تو خوابش بشنوه ک تاحالا تو دنیای واقعی نشنیده؟ :|||

جر باز از اون خوابا دیدی؟

آره 
وای خیلی  عجیبب و طولانی بود 
نصف شب بیدار شدم حال نداشتم خلاصه بنویسمش بخاطر همین خیلیشو یادم رفت :< 
ی یارویی بود اسمش آمیلیا یا آمِلیا بود بعد بابا داداشم بهش بدهکاری داشتن اونارو با خودش داشت میبرد اسیر کنه بخاطر بدهیشون :||||  
همینقدشو یادمه 
ولی اسم آمیلیا قشنگه عا.. نیست؟ 
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
آگهی
(17-08-2021، 15:11)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:09)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان چی؟

خدا بگم چیکارت کنه اشکمو دراوردی15

من جای تو بودم میخندیدماا
اشک چیه.__.
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، βάરãɲ
(17-08-2021، 15:13)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسام بیا شعر بابای صفر بفرست

اخ بچم45
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(17-08-2021، 15:14)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:12)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._. برا من قلب نداره

مطمعنی /=
شایدم چون واسع تو دقیقا بهد این ک ازم خواسی نوشتم ،فک کردم اینجوری مشخصه منم ننوشتم
_
ی دونه دیگه مینویسم با قلب Telegh_01

Telegh_01
شاید
-
*-* قوبونت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(17-08-2021، 15:15)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:11)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حای تو بودم میخندیدماا
اشک چیه.__.

من جای تو بودم میخندیدماا
اشک چیه.__.
باوش Big Grin
مچکرممم
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط βάરãɲ ، Emmɑ
(17-08-2021، 15:15)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:12)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره 
ی یارویی بود اسمش آمیلیا یا آمِلیا بود بعد بابا داداشم بهش بدهکاری داشتن اونارو با خودش داشت میبرد اسیر کنه بخاطر بدهیشون :||||  
همینقدشو یادمه 

خیلیییی قشنگه
اصلا به اسمش‌ نمیاد بخواد کسیو اسیر کنه
به خاطر فیلماییهه که میبینی Big Grin
(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(17-08-2021، 15:14)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:08)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سقطش کن .___. 

نههه من بچمو نمیکشممم

اون الان فقط چندتا سلوله، همییییییننننن 

بعدا پشیمون میشیا، از ما گفتن بود '-'

(17-08-2021، 15:13)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:11)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری ممکنه آدم اسمایی رو تو خوابش بشنوه ک تاحالا تو دنیای واقعی نشنیده؟ :|||

این گونه که در آینده قرار به زندگیت وارد شن یه دوست یا دشمن!

از کجا میدونی .___. 
اسمش نمیخوره ایرانی باشه، شاید برم خارج وویییی 8
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، Emmɑ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(17-08-2021، 15:15)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره 
همینقدشو یادمه 

تعییر خوبت این گونه است که شوما در آینده ای نچندان دور دارای یه دشمن یا همون رقیب سرسخت میشی._.!
نآشِنآسَم(:
بی ادبا شعراتون تموم شد؟ ):
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(17-08-2021، 15:17)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:14)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نههه من بچمو نمیکشممم

اون الان فقط چندتا سلوله، همییییییننننن 

بعدا پشیمون میشیا، از ما گفتن بود '-'
عشگم بچه دوتامونه
دلت میاد؟
اسمشم میزاریم آملیا4fvf

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 35 مهمان