امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ]

(17-08-2021، 14:31)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 14:30)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه متن بلند قشنگ بهم رسید، اصلاً دلم شکست وقتی دیدم کپی پیست شده از گوگله. ((":

لینکتو تو امضات بد گذاشتی ...

آره. الان درست شد. 
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
آگهی
(17-08-2021، 14:31)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 14:30)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل زمانی حل مبشه که همه بیان همینو تو روت بگن...
دنیا از ناگفتن ها داره خفه میشه):

حتما صلاح دیده نگه2chw

انرژی مثبت دادن صلاح نمیخواد
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(17-08-2021، 14:30)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 14:25)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط تو ناشناس من توهین میشه؟-___-

کاش برای منم یه متن بلند از گوگل میرسید دلم میشکست.__.
 سپاس شده توسط Medusa
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16291148837322
به قران چیزی ازتون کم نمیشه اگه اینجا چیزی بنویسید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
یادمه میگفتی ناشناس نزارید الان خودت گذاشتی

اره میخاستم بزارم انتظار همین حرفم داشتمD:
امروز یکم بی حوصلم برای عوض کردن حالا و هوا خوبه
(17-08-2021، 14:27)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 14:25)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدما عقده هاشونو یه جا باید خالی کنن دیگه
فکرشو نکن
اشنا میزد طرف قشنگ حس میکردم کیه
شخصیتشو شناختم:>
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(17-08-2021، 14:27)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناشناس من فقط حسامه Telegh_01 یه دونه هم باران

(17-08-2021، 14:27)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمز خاصی وجود نداره ^^
سوال خاصی مد نظرته و فک میکنی کمکی از دستم بر میاد
خوشحال میشم کمک کنم :}

چجوری بین رضایت خودمون و رضایت دیگران تعادل برقرار کنیم

الان من ی چیزایی میگم بقیه میگن جو گیر شده و داره فلسفه میبافه سوالی داشتی پ.خ حتما جوابتو میدم ،ببخشید اگ احساس کردی بی احترامی کردم :]
:}
 سپاس شده توسط Medusa
(17-08-2021، 14:34)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش برای منم یه متن بلند از گوگل میرسید دلم میشکست.__.

انجام شد. ✅
 سپاس شده توسط Emmɑ
(17-08-2021، 14:35)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 14:27)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدما عقده هاشونو یه جا باید خالی کنن دیگه
فکرشو نکن
اشنا میزد طرف قشنگ حس میکردم کیه
شخصیتشو شناختم:>

اره میدونم
حس میکنم همچین حرفایی به منم میخوان بزنن
بزار بزنن(=
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط Emmɑ
(17-08-2021، 14:30)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ریا نباشه تو ناشناس من همش تعریفه
ولی یه گوزنی هست گیر داده مغروری
+
اونا عقده ایین آرمییی بهشون گوش نده
من مغرور دوست دارم:>
ولی من نگفتم
-
بیشتر خندیدم
 سپاس شده توسط _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 28 مهمان