امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ]

(16-08-2021، 21:21)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شعور که فرق میکنه ..
رفتار ها تصمیم ها حسادت ها
غرور ها و خیلی چیزای دیگه که صد درصد فرق میکنه یه شخص 12 سال با 25 ساله ..
ایناها که ربطی به شعور نداره
البته که خودم بدتر بودم...
همچنان موافق نیستم راستش. 
منظور من از شعور هم همچین چیزایی بود. شاید کلمه‌ی درستی رو انتخاب نکردم. 
منم منکر نمی‌شم که با بالا رفتن سن، روحیات آدما عوض می‌شه. اما خیلی خیلی نسبیه و آدم به آدم فرق می‌کنه.
یه نفر ممکنه همون رفتارها و تصمیم‌های دوران بلوغش رو توی بیست سالگی هم بگیره.
یه نفر ممکنه 15 سالش باشه اما رفتار منطقی‌تری نشون بده. من توی فلشخور از جفتِ این دسته‌ها خیلی نمونه دیدم. 
حرفی که زدی، که کم سن و سال‌ها روی بزرگ‌ترا تاثیر منفی می‌ذارن رو هم قبول ندارم. برام خنده‌داره حتی. چون اتفاقا همون کم سن و سال‌هان که همیشه توی سن حساس‌تر و تاثیرپذیرترین. 
حالا باز شاید اگه با یه مثال توضیح بدی، بهتر حرف همو بفهمیم. 
 سپاس شده توسط Emmɑ ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
آگهی
برید ب فکر ایندتون باشید...اینا همه گذراست...الان ب فکر باشید ک چن سال دیگ تو گل نمونید...
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، امیر‌حسین
(16-08-2021، 21:29)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2021، 21:25)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز بحث شده که...
خسته کننده اس
تو دلت برام تنگ شده؟

چرا یهو همچین چیزی میپرسی؟
من همیشه دلم واست تنگه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط Emmɑ
من هنوز تو کفم که داستان چیه Telegh_01
نآشناس
(16-08-2021، 21:25)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2021، 21:24)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میرم ک کثیف نشین (:
خدافسی (:♥️

@Medusa

حقیقت رو گفتی که ربطی به سن نداره ..

10نفر انلاینن توی گ.ا  این ی نفر به خودش گرفته

من که نمی‎‌دونم قضیه چیه. جفتتون هم برام عزیزین.... دوست باشین. ._.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
عمو صابر داره پست درمان هموروعید در خونه رو میخونهSmile
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، سهَ‌ند
(16-08-2021، 21:37)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2021، 21:29)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو دلت برام تنگ شده؟

چرا یهو همچین چیزی میپرسی؟
من همیشه دلم واست تنگه

دستام یهو یخ زد.___.
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(16-08-2021، 21:38)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زندگی خرج داره مرد
پول دکتر گرون شده
نآشناس
(16-08-2021، 21:33)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلی نوشتم پاک شد...

داشتم میگفتم اینجا کلی ظرفیت هست ..

بهار و صنم و نسیم روانشناس و مشاورن ..

محمد اطلاعات مذهبیش خوبه

تینا موسیقی ..

سهند موسیقی هیپ هاپش ..

حسابم گرافیک و طراحی سایتش

آرش اطلاعات فناوریش خوبه ..

بهم کمک کنید مثل خواهر و برادر واقعا این کارا خیلی خسته کننده شده .. حرفا خیلی نیش دارن ...
خیلی....

من گروه گرافیستا یه بچه 14 ساله داره برای یه سایت بزرگی مثل دیجی کالا کار انجام میده.... خیلی حسرت میخورم ....
بهم دیگه کمک کنید

پادکست بسازید
رمان بنویسید یه کار بزرگ بکنید .. این همه استعداد اینجاست

من نه روانشناسم نه مشاور.  تو که رشته‌مو می‌دونستییی. یادمه. گفتم دارو بعد گفتی صنعتی یا سنتی. Telegh_01
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، امیر‌حسین
(16-08-2021، 21:39)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2021، 21:38)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زندگی خرج داره مرد
پول دکتر گرون شده

هموروعیدچیست؟Smile
 سپاس شده توسط Medusa

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 38 مهمان