امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تـالـار خـروسای سینـه سپر :|

هر طوری خودت میدونی ولی این کار رو نکن
A little thought can make all the difference
 سپاس شده توسط behnaz
آگهی
حسين تو ليافت بهتر از اونو داري تو اون كارو نكن من خودم برات آستين بالا ميزنم
الان هم بگم غصه نخور بيشتر غصه ميخوري پس ميگم تحمل داشته باش و صبور باش
خودكشي كار آدماي ضعيفه. بزرگ باش و مردانه رفتار كن
تو داري خودتو عذاب ميدي بهش فكر نكن
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط .ali. ، poya ، hossein. ، behnaz
فعلا دست خودم نیست اما عشقم پانیذ برگشت که برگشت اما اگه برنگرده من که دیگه زندگیمو باختم اما کاری میکنم باباش از دستم خون گریه کنه و زندگیش به باد بره من خیلی دوستش دارم الان این پستی که دارم میزارم همین خط رو با گریه دارم میگمSadSadنهایتش اینه میرم همشونو میکشم و فرار میکنم و میرم آمریکا الان زدم آهنگ غمگین گریم داره سر ریز میکنهSad
ای خدااااااااااا چرا؟آخه چرا؟چرا بدبخت شدم؟ چرا زندگیم به باد فنا رفت؟SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
فکرشو بکنید دارم میمیرم صداشو بشنوم اما نمیشه بار آخر هم که شنیدم با بغض گریه بهم گفت بیا با بابام حرف بزنSad
ای خدا من دیگه نمازمو میخونم فقط پانیذمو بهم بده زندگیم از دستم پربد بگیر و بدش دستم که این پسر کوچیکت تو این بار سنگین بدبختی کمرش نشکنهAngel
من میمونمو سکوتم رو جار میزنم...
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، poya ، behnaz
اول این که این مسائل دوست یابی و این برنامه ها اینجا بر خلاف قوانین است.

دوم این که چرا اطلاعات خصوصی خانوادگی دیگران رو اینجا عمومی مطرح می کنید کار زشتی است.

در مورد این رابطه ها بیش تر اوقات همین طور استSadالبته در مورد پسر ها می گم در مورد دخترها نظری ندارم)

یک نفر بدون تفکر و بدون استفاده از عقل خود احساس خود را رها می کند و خود به خود عاشق می شود و چون این کار بدون در نظر گرفتن هیچ موضوع و شرایط و تفکری بوده و صرفا از روی احساس است، این عاشق شدن به شکست می انجامد.

حالا فرد شکست خورده سرخورده می شود و برای ارامش روانی خود و انکار تحقیر شدنش شروع به ایجاد رابطه های خیلی زیاد با دختران می کند که بر فرض مثال با 5 دختر همزمان رابطه دوستی بر قرار می کند تا به خودش ثابت کند روی باعث و بانی شکست عشقی قبلی رو کم کردم.

کلا این عاشق شدن ها کارهای بیهوده ای است که فقط وقت شما رو تلف می کند و همچنین باعث افت درسی شما می شود.

به درس خود اهمیت زیادی بدهید چون اینده شما در تحصیلات شما است.

احساس خود را رها نکنید و همیشه با عقل مدیریتش کنید زیرا این عاشق شدن ها بی معنی هستند زیرا به سن و سال شما این برنامه ها نمی خورد.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط .ali. ، poya ، hossein. ، ps3000 ، ~SoLTaN~ ، behnaz
(09-02-2012، 21:44)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول این که این مسائل دوست یابی و این برنامه ها اینجا بر خلاف قوانین است.

دوم این که چرا اطلاعات خصوصی خانوادگی دیگران رو اینجا عمومی مطرح می کنید کار زشتی است.

در مورد این رابطه ها بیش تر اوقات همین طور استSadالبته در مورد پسر ها می گم در مورد دخترها نظری ندارم)

یک نفر بدون تفکر و بدون استفاده از عقل خود احساس خود را رها می کند و خود به خود عاشق می شود و چون این کار بدون در نظر گرفتن هیچ موضوع و شرایط و تفکری بوده و صرفا از روی احساس است، این عاشق شدن به شکست می انجامد.

حالا فرد شکست خورده سرخورده می شود و برای ارامش روانی خود و انکار تحقیر شدنش شروع به ایجاد رابطه های خیلی زیاد با دختران می کند که بر فرض مثال با 5 دختر همزمان رابطه دوستی بر قرار می کند تا به خودش ثابت کند روی باعث و بانی شکست عشقی قبلی رو کم کردم.

کلا این عاشق شدن ها کارهای بیهوده ای است که فقط وقت شما رو تلف می کند و همچنین باعث افت درسی شما می شود.

به درس خود اهمیت زیادی بدهید چون اینده شما در تحصیلات شما است.

احساس خود را رها نکنید و همیشه با عقل مدیریتش کنید زیرا این عاشق شدن ها بی معنی هستند زیرا به سن و سال شما این برنامه ها نمی خورد.

حسين جان به حرفاي صابر كوش بده تا موفق بشي
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

تـالـار خـروسای سینـه سپر :| 41
 سپاس شده توسط behnaz
اگه آیسان اون بعد از اون دعوا باهام چت نمیکرد و آرومم نمیکرد و قوت قلب بهم نمیداد الان توی سرد خونه بودمSad
با عرض پوزش که من وارد تالار پسرونه شدم اخه من دخترم؛حسین جان به نظر من دنیا ۲روزه همه این ماجرا ها میگذره ومیره اگه پانیذ تو رو واقعا دوست داشته باشه با این که پدرش فهمیده اما بازم بهت زنگ میزد
هر وقت احساس تنهایی و سرما میکنم فکر به تو لبخند را به لب هایم بر میگرداند.دلم واقعا برات تنگ میشود دوستت دارم ...
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، behnaz
دیگه تحمل دوریشو ندارم خیلی برام سخته فقط خدا میتونه کمکم کنه که برگرده پیشمSad
(10-02-2012، 9:41)hossein. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه تحمل دوریشو ندارم خیلی برام سخته فقط خدا میتونه کمکم کنه که برگرده پیشمSad

ولش کن خودتو راحت کن.تو الان موقع خوشگذرونیته.
کاش یادت نرود روی آن نقطه ی پررنگ بزرگ بین بی باوری آدم ها یک نفر میخواهد باتو تنها باشد.نکند کنچ هیاهو بروم از یادت...
(عکس حذف شد)
 سپاس شده توسط poya ، badgirl
الان دوباره صاحبش میادا!!!!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان