امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۴۵2

(10-08-2021، 22:10)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 22:08)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاممم

سلام ^^
خوبی؟

مرسی(:
رامونا یعنی چییی؟
(:
 سپاس شده توسط ѕααяeη
آگهی
(10-08-2021، 22:06)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 22:06)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون قبلیه

با من اختلاف ایجاد نکن(:
منو میزنی اگه اختلاف ایجاد کنم ؟
(10-08-2021، 22:08)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 22:06)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون قبلیه

قبلیه زیاد ساده نیست؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد || نسخه ۴۵2 69

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساده که هست ولی خب ینظرم جذابیتش به ساده بودنشه
به علاوه اینکه ترکیب عزاداری با رنگ خون و اینا فک نکنم ایده قشنگی باشه و بنظر خودم اون بهتره
کما اینکه اصن کی به اون بالا نگا میکنه ...
بزار یکدومو
ناشناس
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، shghyegh
(10-08-2021، 22:10)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 22:06)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با من اختلاف ایجاد نکن(:
(10-08-2021، 22:08)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلیه زیاد ساده نیست؟

به علاوه اینکه ترکیب عزاداری با رنگ خون و اینا فک نکنم ایده قشنگی باشه و بنظر خودم اون بهتره
بزار یکدومو

اگه بازم جرئت خقیقت بازی کنیم تو دیسکورد بهت میگم چیکار میکنم Big Grin
(:
 سپاس شده توسط Mohlek ، shghyegh
(10-08-2021، 22:11)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 22:10)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزار یکدومو

ما همش پایه ایم
شما رفتین چنل جدید زدین :v
ناشناس
 سپاس شده توسط shghyegh
(10-08-2021، 22:12)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 22:11)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما همش پایه ایم

منم ک هستم والا(: اونور اصلا حرف نمیزنیم
(:
 سپاس شده توسط Mohlek ، shghyegh
.....~....
(10-08-2021، 22:13)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 22:12)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما همش پایه ایم

همین یه ساعت پیش به اتفاق @"shghygh" دیسکوردو صاف کردیم نبودی
بگو کجا رفته بودی
ناشناس
 سپاس شده توسط shghyegh
(10-08-2021، 22:15)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 22:13)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین یه ساعت پیش به اتفاق @"shghygh" دیسکوردو صاف کردیم نبودی
بگو کجا رفته بودی

بهم نمیگید بیام که اصن حالا که اینطوریه دیگه با من حرف نزن خودتون دوتایی برید صاف‌کنید
(:
 سپاس شده توسط Mohlek
(10-08-2021، 22:10)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 22:10)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ^^
خوبی؟

مرسی(:
رامونا یعنی چییی؟

رامونا ینی مظهر عشق .-.
البته الان دیگه اسم خودمو ترجیح میدم |=
هرکی بگه ساده قشنگ تره بلاک Big Grin زورم زیاده
(:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 39 مهمان