امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۴۵2

(10-08-2021، 18:27)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگی): شاید چون دوسم داشته میخواستم بغلم کنه یهو حواسش نبوده چنگ انداخته منم فکر کردم حمله کرده):
من برم از دلش در بیارم

یاد این موزیک ویدیوئه افتادم. Telegh_01

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/view/ylvis_language_of_love_official_music_video_hd_.136_vpy0.mp4/

(10-08-2021، 18:31)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـــآم جيگرم^^
خوبي عزيزم؟^^

خوبم خداروشکر. تو چطوری؟ خوش می‌گذره تابستون؟ * *
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، شـــقآیــق ، _sehun_
آگهی
(10-08-2021، 18:39)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 18:27)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگی): شاید چون دوسم داشته میخواستم بغلم کنه یهو حواسش نبوده چنگ انداخته منم فکر کردم حمله کرده):
من برم از دلش در بیارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/view/ylvis_language_of_love_official_music_video_hd_.136_vpy0.mp4/

(10-08-2021، 18:31)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـــآم جيگرم^^
خوبي عزيزم؟^^

مام به خوبي شما خوبيم*-*
ما كه تابستون نداريم سر كلاس درسيم مدرسه داريم._.
الانم دارم ثابت ميكنم اضلاع متوازي اضلاع با هم برابرنTelegh_01
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Medusa
(10-08-2021، 18:39)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 17:21)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره واقعا
درحد زخم شدن
هردو 4fvf

وای یه بار منم خروس نوک زد
زخم و اینا نشد ولی مث چی عر میزدم نمیدونم چرا-_-

چشم چشم^^

دعوای بین ما از وقتی شروع شد که پای من و ی نوک کوچولو زد و منم یه مشت غذا پرت کردم رو سرش

(10-08-2021، 18:39)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم از دلش در بیارم

سلـــآم جيگرم^^
خوبي عزيزم؟^^

این چرا انقد سمیه؟ خوانندش کیه؟
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ραтяιcια ، Medusa
(10-08-2021، 18:48)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 18:39)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای یه بار منم خروس نوک زد
زخم و اینا نشد ولی مث چی عر میزدم نمیدونم چرا-_-

چشم چشم^^

دعوای بین ما از وقتی شروع شد که پای من و ی نوک کوچولو زد و منم یه مشت غذا پرت کردم رو سرش

خوب کردی
خروسا خیلی پروان
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق
(10-08-2021، 18:50)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 18:48)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب کردی
خروسا خیلی پروان

گفتی عر میزدی منم بعد حمله انقد جیغ زدم و گریه کرم-_-
جالب اینه با مامان بابام خیلی آرومه
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، شـــقآیــق
(10-08-2021، 18:51)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 18:50)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب کردی
خروسا خیلی پروان

اره
خونه عمه ام بود کنار دستشویی عمه ام گفت این دوتا رو میبینی ندو بیشتر دنبالت میکنن
منم خیره و لجباز از دستشویی اومدم دوییدم تا راه پله اونم فکر کرد چه خبره دنبالم کرد نوکم زد
اتفاق خاصی برام نیوفتاد ولی مث چی جیغ میکشیدم و گریه میکردم

دوست ندارن دیگه لجبازی میکنی باهاشونD:

سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق
(10-08-2021، 18:46)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مام به خوبي شما خوبيم*-*

آخ کلاس تابستونی ستمه واقعا. نهمی؟ یا دهم؟ اگه نهم باشی که دیگه خیلی ستمه. -__-

خدا قوت.  Telegh_01 دوست داری هندسه رو؟ 
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، شـــقآیــق
(10-08-2021، 18:54)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 18:51)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره
خونه عمه ام بود کنار دستشویی عمه ام گفت این دوتا رو میبینی ندو بیشتر دنبالت میکنن
منم خیره و لجباز از دستشویی اومدم دوییدم تا راه پله اونم فکر کرد چه خبره دنبالم کرد نوکم زد

خروسا مثل گاون خیلی لجبازن -__-
مامانم میگه این خروس خوبیه بخاطر لباسای قرمزت بوده بهت حمله کرده صد بار بهت گفتم لباستو عوض کن یزید -_-
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(10-08-2021، 18:55)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 18:46)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مام به خوبي شما خوبيم*-*

آخ کلاس تابستونی ستمه واقعا. نهمی؟ یا دهم؟ اگه نهم باشی که دیگه خیلی ستمه. -__-

خدا قوت.  Telegh_01 دوست داری هندسه رو؟ 

خيلي ستمه ._. دهمم (: يادم مياد هفتم بودم از تير كلا داشتم._______. عر نميدونم چطور دوام اوردم._.

در حد همون اندازه زوايا رو بدست اوردن._.
نه ديگه اثبات كردن از اثبان خوشم نمياد.___. منو كمك كنين من از دانش اموزان ستم ديدم.-.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط Medusa
(10-08-2021، 18:57)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2021، 18:54)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره

خروسا مثل گاون خیلی لجبازن -__-
مامانم میگه این خروس خوبیه بخاطر لباسای قرمزت بوده بهت حمله کرده صد بار بهت گفتم لباستو عوض کن یزید -_-

گاو وحشی بوده پس با رنگ قرمز تحریک شده Telegh_01
لابد مامانت از وقتیم گفتی نوکم زده گفته تقصیر خودته؟ -_-

سپاس شده توسط _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 21 مهمان