امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(25-07-2021، 0:27)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 0:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه ما تو خانواده هایی بودیم که استعداد واسشون مهم نبود
هممون باید دکتر مهندس میشدیم وگرنه از نظرشون به هیچ جا نمیرسیدیم
خدایی ما که خیلی زحمت کشیدیم باید دان ۳ رو میگرفتیم . مخصوصا تو
من حتی یادمه ۳ ماه قبل کنکورم مربیم با مامانم حرف زد که بذار بره این مسابقه ی تهرانو
ولی مامانم گفت نه
بدترین آسیبی که تو فایت دیدی چی بوده؟
منن چون داداشم خودش مربیه تکواندوعه یه مدت واسه مسابقات کشوریم تو باشگاه اون با پسرا تمرین میکردم بعد واقعا مثه چی ازشون کتک میخوردم زورشون زیاد بود=) دقیقا هفته قبل مسابقاتم با یکیشون مبارزه کردم که اصلاا وزنشو اینا به من نمیخورد یه ضربه زد خیلی بد خوردم زمین کشاله پام کش اومد نتونستم مسابقه بدم=) این بدترینش بود
تو چی؟ =))

شتتتتت

من یه بار داشتم با یکی از بچه های دان ۲ تمرین میکردم
سه بار پشت سر هم زدم تو سرش . بعد خیلی شیک میله آهنی برداشت زد رو ساق پام
هنوزم عکسشو دارم ._.
کبوددددد شدااااا
ولی نشکست
هیچ وقت نفهمیدم چرا این کارو کرد . ولی من یک ماه نتونستم راه برم حتی
نمیدونم چرا کاریشم نداشتم بعدش ._.
فقط مربیم یکم دعواش کرد
 سپاس شده توسط itinamk
آگهی
(25-07-2021، 0:30)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 0:27)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسورد ناشناسم یه نقطس
بیا توش عمق فاجعرو ببین

فاجعه چیه. حداقل چهار نفر میان چهار تا چیز مینویسن سرگرم میشی دیگه
نه آخه سخته یکی هی بگه کراشم روت و اون فقط یه پسری باشه که ایسگات کرده...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(25-07-2021، 0:31)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 0:30)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاجعه چیه. حداقل چهار نفر میان چهار تا چیز مینویسن سرگرم میشی دیگه

خب شاید یه پسر روت کراشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط Mohlek
(25-07-2021، 0:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 0:27)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منن چون داداشم خودش مربیه تکواندوعه یه مدت واسه مسابقات کشوریم تو باشگاه اون با پسرا تمرین میکردم بعد واقعا مثه چی ازشون کتک میخوردم زورشون زیاد بود=) دقیقا هفته قبل مسابقاتم با یکیشون مبارزه کردم که اصلاا وزنشو اینا به من نمیخورد یه ضربه زد خیلی بد خوردم زمین کشاله پام کش اومد نتونستم مسابقه بدم=) این بدترینش بود
تو چی؟ =))

شتتتتت

من یه بار داشتم با یکی از بچه های دان ۲ تمرین میکردم
سه بار پشت سر هم زدم تو سرش . بعد خیلی شیک میله آهنی برداشت زد رو ساق پام
هنوزم عکسشو دارم ._.
کبوددددد شدااااا
ولی نشکست
هیچ وقت نفهمیدم چرا این کارو کرد . ولی من یک ماه نتونستم راه برم حتی
نمیدونم چرا کاریشم نداشتم بعدش ._.
فقط مربیم یکم دعواش کرد

چقدر وحشی و ناعادلانههTelegh_01Telegh_01
(25-07-2021، 0:32)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 0:31)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب شاید یه پسر روت کراشه

ناموصا تا الان بش دقت نکردم
جهنم و سینگلی دیگه هر کی هست بیاد پیوی ** بزنیم
ناشناس
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(25-07-2021، 0:33)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 0:32)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب شاید یه پسر روت کراشه

ناموصا تا الان بش دقت نکردم
جهنم و سینگلی دیگه هر کی هست بیاد پیوی گی بزنیم

وای لنت بهتتتTelegh_01
ناشناس
 سپاس شده توسط Mohlek
بچه ها دارن گزارشتون میکنن
یکم چیز کنین
مراعات کنین
منم برم بخوابم
شب همگی بخیر
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، Mohlek ، ѕααяeη
فلشخور خطرناک شد.
 سپاس شده توسط Mohlek ، ѕααяeη
وای وای این پسره چقد خوب پستارو گزارش میزنه بریم باش رل بزنیم!

نکن برادر من نکن...
ناشناس
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
دیو داری؟ دیوتُ رام کن

https://soundcloud.com/bamdadamman/ideal
ناشناس
 سپاس شده توسط Mohlek ، itinamk

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان