امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(24-07-2021، 22:58)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 22:56)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشین؟
بیام دنبالت؟
نه آقا مزاحم نشید من خودم چیز دارم.
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، شـــقآیــق
آگهی
(24-07-2021، 22:56)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 22:56)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهله و اگه اشتبا گرفته باشی خیلی جالب میشه  Telegh_01

فک کنم اشتباه گرفتممم پس چرا هیچی نمیگی یا علیTelegh_01Telegh_01

تو ایشون @شـــقآیــق رو فالو کردی. نگران نباش دختر خوبیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
من تا نفهمم کدوم شقایقه که امروز تولد دوستش نازنینه از اینجا تکون نمیخورم
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(24-07-2021، 22:59)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 22:58)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیام دنبالت؟

می‌خواستم ببرمت پیش چیزت.

(24-07-2021، 23:00)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به جای این کار ها برو یه لیوان آب بذار تو اتاقت شب دوباره هلاک نشی.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ
(24-07-2021، 23:00)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 22:56)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم اشتباه گرفتممم پس چرا هیچی نمیگی یا علیTelegh_01Telegh_01

وای بدبخت کلی واسش تو دایرکت نوشتمم
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، شـــقآیــق
(24-07-2021، 22:59)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 22:57)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشتبا گرفتییییی Telegh_01

وای جدی؟؟؟؟؟؟ Telegh_01Telegh_01
شاید اون یکی شقایققق بودههه

اره Telegh_01
آیدیمو پ.خ میفرستم برات تا اطلاع ثانوی جینگیلی جینگیلی قناری رو فراموش کن Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(24-07-2021، 23:00)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون شقایقی که کنار باقچه چتر وا کرده:>
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

(24-07-2021، 23:00)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای بدبخت کلی واسش تو دایرکت نوشتمم

Telegh_53
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(24-07-2021، 23:00)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 22:59)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می‌خواستم ببرمت پیش چیزت.

به جای این کار ها برو یه لیوان آب بذار تو اتاقت شب دوباره هلاک نشی.

وای آرههههه امشب حتما باید بذارم مرسی گفتیTelegh_01Telegh_01
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث

منم منم
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط سهَ‌ند

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان