امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(23-07-2021، 20:46)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 20:44)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میبینی کاراشو؟؟؟

خجالتم خوب چیزیه واقن
نچ نچ تا دیروز لباسشوییشم نمیتونست روشن کنه هااا
آرههه باباا من یادش دادم اصن چجوری روشن کنه اونمم Telegh_40
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، فرنودِ بن گیومرث ، Medusa
آگهی
(23-07-2021، 20:44)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 20:44)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون بچه هم که خوب گفت، منظورش این بود موهاتو دوست دارم کوتاهشون نکن. 
می بینی توروخدا ؟
ما هر چی بگیم تهش می گند بی احساسه و فلان.

بی‌احساس دیگه نامردیه. تو صرفاً کم‌احساسی. 
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، فرنودِ بن گیومرث
(23-07-2021، 20:47)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 20:46)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خجالتم خوب چیزیه واقن

تینا جان می دونی منظورمون از ماشین لباسشویی چیه که این رو می فرمایید؟ ستیمبتیسنمبتنمسیتبنمسیبسیبسیبیسلیبلنمسیتبلنمیسب
پاره شدم.
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(23-07-2021، 20:47)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خجالتم خوب چیزیه واقن

ویت وات Telegh_56Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
(23-07-2021، 20:48)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 20:44)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می بینی توروخدا ؟

کاملا بی احساسه
میخوام برم پیش راماننننن
 سپاس شده توسط Medusa
(23-07-2021، 20:48)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تینا جان می دونی منظورمون از ماشین لباسشویی چیه که این رو می فرمایید؟ ستیمبتیسنمبتنمسیتبنمسیبسیبسیبیسلیبلنمسیتبلنمیسب
پاره شدم.
وای فک کنم گند زدم نههههTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، فرنودِ بن گیومرث
(23-07-2021، 20:48)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می بینی توروخدا ؟

یه همچین چیزی.
(23-07-2021، 20:48)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نباتنمیستابنمسیتابنسیتابمسیب
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(23-07-2021، 20:49)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 20:48)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاره شدم.

تر زدی دختر
گند کمه
تو برو عزیزم
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، سهَ‌ند
(23-07-2021، 20:49)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاره شدم.
تبمینستبمنیستبمنیس
عالی بود.
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(23-07-2021، 20:48)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایسااا این یکیو من به عهده نمیگیرمممممم
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، سهَ‌ند

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان