امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(23-07-2021، 9:45)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 9:42)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیش پاشدم رفتم خونه بابابزرگم
گوشی دستم نبود

شیش چرا بیدار شدی؟25r3025r3025r3025r30

اه حیف شد

همینجوریTelegh_46
کارم داشتی؟

25r30
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
آگهی
(23-07-2021، 9:55)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 9:45)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه حیف شد

همینجوریTelegh_46
کارم داشتی؟

25r30

نوچچچچ
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
@моои
جوری ک روز تولدم احساساتی میشم هیچ روز دیگه ایی نمیشم :|
تو کجاایی ؟
دلم برات تنگ شده
:}
 سپاس شده توسط Medusa ، شـــقآیــق ، شـــقآیــق
چرا همه پخ شونو بستن
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
@моои
هنوز نت قطعه ولی جدیدا فقط انجمن برا من باز میشه :|
نت میخام :|
توام نیستی :|
:}
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(23-07-2021، 10:42)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا همه پخ شونو بستن

برا من بازه
(((:

•ناشناس•
@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"

مبارکا باشه پسر خوب ((:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS* ، BIG-DARK
(23-07-2021، 9:31)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 9:28)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از شیش ؟!
من تازه ۵ خوابیدم lol
آخ آرههههه چرا همه باباها همین کارو میکنن؟ -__-
شبا کی میخوابی؟ ._.
نمیدونم چرا ایناکاروووووووو میکنننننن
دیشب یک خوابیدم
شب قبلش دوازده
شب قبلش سه نیم

Telegh_59Telegh_01

اُ ! چه زود میخوابی !!
من تازه ۵-۶ میخوابم ._.
تو قصد نداری بیای مشهد ؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
تبریک میگم،فرمانده(:
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط *VENUS* ، BIG-DARK
(23-07-2021، 11:17)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
تبریک میگم،فرمانده(:

کی بنفش شدن شمارو ببینیم ^^
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، BIG-DARK

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 29 مهمان