امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
بنفشیت مبارک

(23-07-2021، 8:53)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه خوابیدن؟

نووؤووووو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط *VENUS* ، BIG-DARK
آگهی
(23-07-2021، 9:12)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
بنفشیت مبارک

(23-07-2021، 8:53)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه خوابیدن؟

نووؤووووو

شقایقم *-*
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(23-07-2021، 9:16)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 9:12)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"☆мᴇ ʜяᴀʙ☆"
بنفشیت مبارک

نووؤووووو

شقایقم *-*
سلام عزیزم عزیزم سلام
صبحت بخیر
خوبیی؟؟
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *VENUS*
(23-07-2021، 9:18)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 9:16)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شقایقم *-*
سلام عزیزم عزیزم سلام
صبحت بخیر
خوبیی؟؟
تو حالمو پرسیدی ! مگه میشه عالی نباشم؟ :>>>
صبح توام بخیر
تو خوبی ؟ چه زود بیدار شدی ^^
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(23-07-2021، 9:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 9:18)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عزیزم عزیزم سلام
صبحت بخیر
خوبیی؟؟
صبح توام بخیر

همیشه عالی باشییییD::
من عالی Rolleyes Shy
از شیش بیدارم-_-

بابام ک بیدار میشه اینقد سروصدا می‌کنه نمیزاره بخوابیممExclamation
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *VENUS*
(23-07-2021، 9:25)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 9:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبح توام بخیر

من عالی Rolleyes Shy
از شیش بیدارم-_-

از شیش ؟!
من تازه ۵ خوابیدم lol
آخ آرههههه چرا همه باباها همین کارو میکنن؟ -__-
شبا کی میخوابی؟ ._.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(23-07-2021، 9:28)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 9:25)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عالی Rolleyes  Shy
از شیش بیدارم-_-

از شیش ؟!
من تازه ۵ خوابیدم lol
آخ آرههههه چرا همه باباها همین کارو میکنن؟ -__-
شبا کی میخوابی؟ ._.
نمیدونم چرا ایناکاروووووووو میکنننننن
دیشب یک خوابیدم
شب قبلش دوازده
شب قبلش سه نیم

Telegh_59Telegh_01
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *VENUS*

@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
بنفشیت مبارک

همه خوابیدن؟

نووؤووووو

من ۶ پاشدم. تو نبودی. ناراحت شدم خوابیدم
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(23-07-2021، 9:37)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"☆мᴇʜяᴀ ʙ☆"
بنفشیت مبارک

نووؤووووو

شیش پاشدم رفتم خونه بابابزرگم
گوشی دستم نبود

شیش چرا بیدار شدی؟25r3025r3025r3025r30
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(23-07-2021، 9:42)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 9:37)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیش پاشدم رفتم خونه بابابزرگم
گوشی دستم نبود

شیش چرا بیدار شدی؟25r3025r3025r3025r30

اه حیف شد

همینجوریTelegh_46
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان