امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(22-07-2021، 13:32)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:31)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می تونی به سرپرستی بگیری . حتماً لازم نیست یه نژادِ عجیب و غریب بگیری.
ولی خب هزینه های نگهداریشم محاسبه کن.

نازی نازی.

ب سرپرستی؟ چگونه؟
ازین پشمک کوچولوا دوس دارم*-*

(22-07-2021، 13:32)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب پس بهش فکر نکن
کار سختی هم هست خصوصا سگ

p336
حالا گریه نکن
خودم واست میگیرم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط _sehun_
آگهی
(22-07-2021، 13:34)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:32)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب سرپرستی؟ چگونه؟

p336
حالا گریه نکن
خودم واست میگیرم

زود باااش crying
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط ραтяιcια

(22-07-2021، 13:31)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می تونی به سرپرستی بگیری . حتماً لازم نیست یه نژادِ عجیب و غریب بگیری.
ولی خب هزینه های نگهداریشم محاسبه کن.

نازی نازی.

ب سرپرستی؟ چگونه؟
ببین من بیش تر از هر کسی و هر چیزی عاشق گربه هام.
حتّی به شوخی می گم من کتسکشوآلم. ولم کنی می رم پارک لاله و گربه ها رو پیدا می کنم و با غذا دادن بهشون برای خودم امتیاز می گیرم تا نازشون کنم.
و خیلی چیز های دیگه.
امّا وقتی گربه گرفتم بیش تر از سه روز نتونستم نگه دارمش.
خیلی چیز ها هست که باید قبل از این که احساسی تصمیم بگیری-مثل من- بهش توجّه کنی.

بعد که توجّه کردی یک سری پیج هست که کسانی به هر دلیلی نمی تونند حیوونشون رو دیگه نگه دارند و رایگان واگذار می کنند.
اون جا پیدا کن.
 سپاس شده توسط _sehun_ ، ραтяιcια
(22-07-2021، 13:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:09)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من موجودام؟!cry girl

فروختنش(=

ما هممون موجودیم ._.
این یه جورایی تیکه کلام بنده ست ._.
وگرنه تو فرشته ای ^^
31♥︎
(22-07-2021، 13:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:34)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا گریه نکن
خودم واست میگیرم

زود باااش crying

باشru1

سپاس شده توسط _sehun_
(22-07-2021، 13:35)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب سرپرستی؟ چگونه؟
حتّی به شوخی می گم من کتسکشوآلم. ولم کنی می رم پارک لاله و گربه ها رو پیدا می کنم و با غذا دادن بهشون برای خودم امتیاز می گیرم تا نازشون کنم.
و خیلی چیز های دیگه.

بعد که توجّه کردی یک سری پیج هست که کسانی به هر دلیلی نمی تونند حیوونشون رو دیگه نگه دارند و رایگان واگذار می کنند.
اون جا پیدا کن.

منم عاشق سگام و هروقت میرم بیرون کلی نون میرم با خودم و میدم ب سگا .-.
واقعا؟ تو اینستا هست؟
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
Hey, there little honey won't you groove?
I've been trying all night to dance with you
Hey, there little lonely won't you stay?
I said, "I would rather die than feel this pain"
You said "I know I feel very much the same
But I'm afraid that I don't know, knowing is not my thing"
(22-07-2021، 8:02)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 7:53)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهدی چه غلط کردی ؟
بیام نصفت کنم ناموصا ؟
@THEDARKNESS

@"shghy egh"
نصفش کن اینو فعلا حال ندارم دمت گرم
آتش بس 3
=/
/=

ناشناس -_-
(22-07-2021، 13:36)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:35)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و خیلی چیز های دیگه.

اون جا پیدا کن.

واقعا؟ تو اینستا هست؟
بله سرچ بفرمایید.

@ραтяιcια
آهنگِ پروفایلت حس خوبی تزریق کرد. درود بر تو که گذاشتیش.
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، _sehun_
(22-07-2021، 13:44)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:36)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا؟ تو اینستا هست؟
بله سرچ بفرمایید.

@ραтяιcια
آهنگِ پروفایلت حس خوبی تزریق کرد. درود بر تو که گذاشتیش.

ممنونم که گوش کردی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان