امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

سالار شهاب مظفری های هاییییییی
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(05-07-2021، 23:17)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی خوشبحالتون که وقتی برق ندارید اینترنت دارید.
من اینترنتم ندارم اون مواقع، ادم از کسالت می‌می‌ره

غم نخور
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث
(06-07-2021، 9:25)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2021، 9:12)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو هوب باشی مام خوبیم حاجی
کم پیدایی چرا ؟

حاجی کنکور تموم شد کارامون بیشتر شد

حاجی مام این روزا درگیری داریم شدید
سر مر شلوغه کلا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS
(06-07-2021، 10:45)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2021، 8:50)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی چیییی؟ اعتماد بنفس یوخ؟ مرتیکه تو تو اینستا لایو میری Telegh_59  ساعت دو شب تو خونه ویس میگیری  Telegh_52  دیگه از اعتماد بنفس چی میخوای؟
جرررر.
خیلی منطقی بود برار.

باز سوسه باز سووووسهههه3
بیتربیوت3
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
(06-07-2021، 13:01)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2021، 10:45)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرررر.
خیلی منطقی بود برار.

باز سوسه باز سووووسهههه3
بیتربیوت3
کی من؟
سوسه؟ فریب دادن؟ کی رو فریب دادم؟
290
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(06-07-2021، 8:11)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2021، 1:45)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن ن ن من درستو حسابی ازش استفاده نکردم حالا چ بهونه ای داشته باشم  Telegh_45 Telegh_01
نمیدونم بایدفکراینجاشو میکردین Telegh_01

یا بهونه ای خواهم ساخت یا خدافظ اصن Telegh_01
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، شـــقآیــق ، _Strawberry_
(06-07-2021، 13:03)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2021، 13:01)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز سوسه باز سووووسهههه3
بیتربیوت3
کی من؟
290

33333
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
(06-07-2021، 13:07)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2021، 13:03)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی من؟
290

33333

به تو از دور سلام
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(06-07-2021، 13:07)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی من؟
290

33333
مشکلت با من چیه؟ 2mo5
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
راستی صبح شما بخیر kaffe2
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 50 مهمان