امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

2chw
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
آگهی
(05-07-2021، 13:20)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2chw
دُم که در نیاوردی سیبل در اوردی؟D:
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، شـــقآیــق
(05-07-2021، 13:10)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 12:53)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه من کله سحرو فقط وقتی میخوام برم بخوابم میبینم Big Grin

نه بابا من عادت کردم
میگم فردا تا 11 میخوابم بیدار میشم 7 صبحهbathtime
خوبه ولی سحر خیز بودن خیلی خوبه خدایی
من چن وقت بود صب بیدار نشده بودم تا اینکه چن روز پیش برا کنکور مجبور شدم بیدار شم@_@ Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ραтяιcια
(05-07-2021، 13:25)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 13:20)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2chw
دُم که در نیاوردی سیبل در اوردی؟D:

دم هارو میچینیم
سیبیلم ک نتیجه خاک حاصل خیزه
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(05-07-2021، 13:27)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 13:10)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا من عادت کردم
میگم فردا تا 11 میخوابم بیدار میشم 7 صبحهbathtime
من چن وقت بود صب بیدار نشده بودم تا اینکه چن روز پیش برا کنکور مجبور شدم بیدار شم@_@ Big Grin

از من یاد بگیر تا ساعت ۶ صبح بیدار بودم بعدش خوابیدم
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق
(05-07-2021، 11:35)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 20:11)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

no
گفتم بفرست تو گوشی نیاوورد)؛

https://dl.forestmusic.ir/1400/03/Korean/EXO/EXO%20-%20Don't%20fight%20the%20feeling%20%5B128%5D.mp3

مچکرم
قشنگه✓ ^^
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _sehun_
صبح بخیر 22
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق
(03-07-2021، 18:20)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"*Aɴѕιl*" Telegh_01

جرررررررر ولی دقیقا همون برنانستتتتتت25r30
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، شـــقآیــق
(05-07-2021، 12:20)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 21:42)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهربون تره
جر و بحث دلت خواسته؟ :/

نD:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(05-07-2021، 13:34)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 13:27)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از من یاد بگیر تا ساعت ۶ صبح بیدار بودم بعدش خوابیدم

والا من رکوردم تا ۱۱ ظهره . تا حالا تا این تایم بیدار بودی جناب؟
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان