امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(05-07-2021، 0:02)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 23:53)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب بار منفیه لباس ها هم اعتقاد داری شما؟ 31
گاهی وقت ها برای بعضی افراد . اگه به قول خارجی ها سنس نسازه و به قول ما مغایرت داشته باشه.
نظر شما چیه؟

(04-07-2021، 23:53)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه والا ._.
پدربزرگم کشاورز هستن ینی جدو آبادم کشاورزن._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۱-۰۷-۰۵-۰۱-۲۱-۴۳-۵۰۹-com-snapchat-android.jpg
همین یدونرو دارم ایندفعه رفتم بیشتر عکس میگیرم میفرستم برات.____.
می‌خواستم ببینم اگه شوگر مامیی باهات ازدواج کنم. :دی
+
چه قدر زیباستتتت
ن من اینجوریَم ک حس میکنم ی سری لباسا یا زیورآلات هستن ک اگه پیشت باشن کارت راه میوفته
مثلا من ی کیف داشتم واسه امتحانا میبردمش فک میکردم اگه اون نباشه امتحانو خوب نمیدم
یا ی لباسایی ک بد شانسی میارن برا همین تو وضیعتای مهم نمیپوشیدمشون . احمقانه ب نظر میاد Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث
آگهی
(05-07-2021، 0:02)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 23:56)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسییی
هووووف خداروشکرSmile
منم خوبم ممنون
چه خبر؟

من یادم میاداما شما با اینکه مرا درفهرست دوستان خود دارید احوالی از ما نمیپرسید
خدا رو شکر Heart
عاغا من هیچی از این باران خانوم خبر نداری قرار بود بعد کنکور ۲۴ ساعت اینجا باشه چ وضعشهههه aah
چرا خبر دارم مگه چندروز پیش ان نشد بعد از کنکور ؟!بامن حرف زد ناراحت بود چون کنکورو خراب کرده بود عزیزدلم : (
https://harfeto.timefriend.net/16404195783388
ناشناس بنویس برام(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh
(05-07-2021، 0:05)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 0:02)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حال میپرسیدم ولی خب اومدن بهمون گفتن فضول و دختر باز و چاپلوس و اینطر چیزا دیگه بیخیال احوال بقیه شدم
عهه!!!آیا ماهم جزو انها بودیم ؟البته حق دارین

خیر
حالا حالتان خوب است؟
چه خبر؟
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _Strawberry_
(05-07-2021، 0:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 0:03)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاک عالم کی اینجوری گف@_@

خیلی حتی کسایی که فکرشونم نمیکنی

اووووو
پ.خ بگو
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS
نمیخوابم بخوابم

اگه بخوابم خوابشو میبینم
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
(05-07-2021، 0:07)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 0:02)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا رو شکر  Heart
عاغا من هیچی از این باران خانوم خبر نداری قرار بود بعد کنکور ۲۴ ساعت اینجا باشه چ وضعشهههه aah
چرا خبر دارم مگه چندروز پیش ان نشد بعد از کنکور ؟!بامن حرف زد ناراحت بود چون کنکورو خراب کرده بود عزیزدلم : (

اره ولی کم میاد=/
لعنت ب کنکور مغزامون داغون شد خدایی@_@
=/
/=

ناشناس -_-
(05-07-2021، 0:08)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیخوابم بخوابم

اگه بخوابم خوابشو میبینم
خواب کی؟
راه بدم شبا خواب دلخواهتو ببینی؟
(05-07-2021، 0:07)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 0:05)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عهه!!!آیا ماهم جزو انها بودیم ؟البته حق دارین

خیر
حالا حالتان خوب است؟
چه خبر؟
بله ممنون شما خوب هستین؟
خبر ک هیچی ازبیکاری خسته شده ایم
ناشناس بنویس برام(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS
(05-07-2021، 0:10)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 0:08)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیخوابم بخوابم

اگه بخوابم خوابشو میبینم
خواب کی؟
راه بدم شبا خواب دلخواهتو ببینی؟

اره
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _Strawberry_ ، THEDARKNESS
(05-07-2021، 0:09)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 0:07)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره ولی کم میاد=/
لعنت ب کنکور مغزامون داغون شد خدایی@_@
هوم منم دلم براش تنگ میشه
عجب ...!
ناشناس بنویس برام(:
 سپاس شده توسط shghyegh

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان