امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(04-07-2021، 23:28)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 23:25)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عشق ^^
چطوری ؟
جانمممم چی شده ؟ ._.
درود بر تو
خوبمممممممممم
تو هم خوبیییی؟؟
تصور از شقایق3
فقط توروخدا مثه همه خوب نگو15یکم بد بگو15

من فردا مینویسم .-.
نکنه فکر کردی نمیخوام بنویسم؟ -___-
خب اگه مگه میشه از تو بد گفت دختره؟
مگه اینکه دروغ بنویسم
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث
آگهی
(04-07-2021، 23:27)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 23:26)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایی چقد آنلاینن همه ^.^

عاره منم تو لیست دوستام خیلیا رو آنلاین دیدم ذوق کردم^^
هوم خیلی ژالب بودش 31
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، моои
(04-07-2021، 23:30)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 23:28)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر تو
خوبمممممممممم
تو هم خوبیییی؟؟
تصور از شقایق3
فقط توروخدا مثه همه خوب نگو15یکم بد بگو15

من فردا مینویسم .-.
مگه اینکه دروغ بنویسم
باشه .____.
منتظرمممم.______.
دروغ بگووو._____.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS*
(04-07-2021، 23:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 23:27)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واییییییییییییییییییییییییی
بهارررررررررررررررررر
دلم برات خیلیییییییییییییییییی تنگ شدههههههههههههههههcry girl

میدونم خیلی وقته نیستم باز >.<
ببخش منو
منم منم >.<

چطوری ؟ خوبی ؟ امروزت چجوری گذشت؟

بیشترررررررررررر بیااااااااااااااااااااااااا)))))))))))))ک

نظری ندارم.خسته کننده بود فقط
همش حرص
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS* ، فرنودِ بن گیومرث
@shghyegh
چرا صندق پ.خ توخالی نمیکنی؟
https://harfeto.timefriend.net/16404195783388
ناشناس بنویس برام(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh
(04-07-2021، 23:32)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@shghyegh
چرا صندق پ.خ توخالی نمیکنی؟

منم اولا مثه این شقایق بودم همیشه پر بود
الان مگس پر نمیزنه
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _Strawberry_
(04-07-2021، 23:30)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 23:28)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تا حالا شب های بره بره رو کامل ندیدم
هی دلم خواست

خیلی خیلی خیلی باحاله^^
قسمت ۳ ام الان

خوش به حالت
+
مدیر جان زندگیم یک نواخت شده تصمیم همین الان یهویی تصمیم گرفتم اذیتت کنم بنم کنی نظرت چیه؟
@*VENUS*
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط моои ، *VENUS* ، شـــقآیــق
(04-07-2021، 23:31)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 23:30)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فردا مینویسم .-.
مگه اینکه دروغ بنویسم
باشه .____.
منتظرمممم.______.
دروغ بگووو._____.
داشتم میخوندم الان که چیا نوشتن
واقعا حقیقته
اصلا حرفای دل من بود بیشترش
من از تو و ملیکا هیچ بدی ای ندیدم هیچ وقت

(04-07-2021، 23:31)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 23:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم خیلی وقته نیستم باز >.<
ببخش منو
منم منم >.<

چطوری ؟ خوبی ؟ امروزت چجوری گذشت؟

همش حرص
پ.خ جواب بدهههه مسجژمسجصمژجسوسدکش

(04-07-2021، 23:34)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 23:30)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خیلی خیلی باحاله^^
قسمت ۳ ام الان

خوش به حالت
+
مدیر جان زندگیم یک نواخت شده تصمیم همین الان یهویی تصمیم گرفتم اذیتت کنم بنم کنی نظرت چیه؟
@*VENUS*

من هیچ وقت سوگلیمو بن نمیکنم که ^^
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS
(04-07-2021، 23:34)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 23:31)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه .____.
منتظرمممم.______.
دروغ بگووو._____.
داشتم میخوندم الان که چیا نوشتن
واقعا حقیقته
اصلا حرفای دل من بود بیشترش
من از تو و ملیکا هیچ بدی ای ندیدم هیچ وقت

(04-07-2021، 23:31)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همش حرص
پ.خ جواب بدهههه مسجژمسجصمژجسوسدکش

(04-07-2021، 23:34)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوش به حالت
+
@*VENUS*

من هیچ وقت سوگلیمو بن نمیکنم که ^^

خب پس وقتی برم رو مخت چیکار میکنی؟
 سپاس شده توسط *VENUS*
چرا صندوق پ.خ من پر نمی‌شه؟
هشتگ غریبانه.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان