امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(04-07-2021، 23:02)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*Aɴѕel*
@מַברִיק
دوستان دعوا بسه
از دست همتون شدم خسته
یکی نیست بیا برقصه

عع اقا پرهام نشد ب خاطر اون چیزای قشنگی ک تو ناشناسم گفتی تشکر کنم
ممنون پسر خوب :} **
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:}
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
آگهی
(04-07-2021، 23:03)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لا اله الا الله.
از دست شما.
تدبیر امید!
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek ، فرنودِ بن گیومرث
پخ کردمااااا))):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Mohlek ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ѕααяeη
(04-07-2021، 23:02)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 22:59)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غلط خوردم غلط خوردم :v

ن دیگه تو هر دفه زن گرفتی خودت بریدی خودت دوختی برو برووو
این همه مدت سپردم واسمون آستین بالا بزنی ولی هیچی
حالا که یه مورد اومده جلو خودش میگی بیخیال شم ؟ :v
(04-07-2021، 23:03)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 23:02)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرهام تو روحت Telegh_01
الان مجبورم میکنی یه ویس ‌کال دو ساعته بریم با بچه ها نانوصا
بمولا که :v
همین الان منتظرت بودم  Be1

فردا انتهاری میزنیم دا
میکروفنتو درست کن فقط
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق ، shghyegh
(04-07-2021، 23:01)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 22:54)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه از غار اومدید؟!
طرف یه سوال ساده پرسید
میتونستید با یه کلمه خیلی راحت بگید اره

خانم از شهر اومده ،این وظیفس ک حواستو جم کنی تا مجبور نشی دوباره پرسی
ی جوری پریدین وسط بحثی ک اصلا  ب شما مربوط نیست میخایین بفهمونین این کار وظیفمه
چیو میخاین نشون بدین نمیدونم
من یه هر کسی هر سوالی داشته باشه ازتون میتونه بپرسه*اگه شخصی نباشه
فراموش کردن اسمتون
یا رشته تحصیلیتون ،سوال شخصیه؟!

حالا یکی دو نفر کم حافظه ان دلیل نمیشه شما گارد بگیرید
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(04-07-2021، 23:04)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 23:02)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*Aɴѕel*
@מַברִיק
دوستان دعوا بسه
از دست همتون شدم خسته
یکی نیست بیا برقصه

عع اقا پرهام نشد ب خاطر اون چیزای قشنگی ک تو ناشناسم گفتی تشکر کنم
ممنون پسر خوب :} **
تشکر لازم نیست(:
همین که از صمیم قلب احساس کنید که من دوست شمام خودش خدای تشکره
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
اصلاً دلم نمی‌خواد حافظه من دلیلِ دعوا بشه ها.
شوخی کردند خانمِ رویا اگه اسمشون درست یادم باشه(جدنی حافظه م خرابه)
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek
(04-07-2021، 23:05)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پخ کردمااااا))):
لازم به ذکره ترسیده بودم نمیتونستم جواب بدم Bl8
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(04-07-2021، 23:05)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 23:02)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن دیگه تو هر دفه زن گرفتی خودت بریدی خودت دوختی برو برووو
این همه مدت سپردم واسمون آستین بالا بزنی ولی هیچی
حالا که یه مورد اومده جلو خودش میگی بیخیال شم ؟ :v

(04-07-2021، 23:03)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین الان منتظرت بودم  Be1

فردا انتهاری میزنیم دا
میکروفنتو درست کن فقط

گفتم بزا پش لبت سبز بشه بعد گفتی زن میخوام بعدم هی فرط فرط طلاق گرفتی دیگه من اصن میرم برا مهدی زن پیدا میکنم
=/
/=

ناشناس -_-

@"*

عباس بوعذار

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 25 مهمان