امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(04-07-2021، 21:01)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

# بچه -از-پرورشگاه-بگیرید
اصن اونا مضلوم ترن خخخ Bl8
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، فرنودِ بن گیومرث
آگهی
(04-07-2021، 20:56)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 20:43)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارزو بر جوانان عیب نیس Big Grin

باش مال تو  Sleepy

خودمو انقدر مسخره کردم حوصله ام سر رفته الان نوبت توه.

والله تا جای که یادم فقط فش مثبت ۲۵ بهم میدادن یه  دعوای بود بیا و ببین اون کوردی اونم ترکی Angel

شمارشو بهم بده -«-

مال خودم بلههههههه -«-
بیشعور
به خودم به زنگ به نیت اون فش بده Sleepy

بله بله Rolleyes
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(04-07-2021، 21:02)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 21:01)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

# بچه -از-پرورشگاه-بگیرید

شما هم ک دختراتو فراموش کردی v:

دختر باید به مادر سر بزنه 501
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، لــــــــــⓘلی
(04-07-2021، 21:03)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 20:56)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شمارشو بهم بده -«-

مال خودم بلههههههه -«-
بیشعور

بله بله Rolleyes

برو بابا -«- شمارشو بده میگم

(04-07-2021، 21:03)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 21:02)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما هم ک دختراتو فراموش کردی v:

اون ک صد درصد D:
خسته نباشی مامانی ^^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(04-07-2021، 21:04)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 21:03)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله بله Rolleyes

(04-07-2021، 21:03)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون ک صد درصد D:
خسته نباشی مامانی ^^

نمیدم Tongue
(04-07-2021، 21:04)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون ک صد درصد D:
خسته نباشی مامانی ^^

از یه طرف بچه داری
از یه طرف خونه داری
از یه طرف غذا درست کردن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا بسه دیگههههه
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، لــــــــــⓘلی
(04-07-2021، 21:07)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون ک صد درصد D:
خسته نباشی مامانی ^^

از یه طرف بچه داری
از یه طرف خونه داری
از یه طرف غذا درست کردن
خدایا بسه دیگههههه
بچّه هم داری؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@لــــــــــⓘلی

من رفتم بای بای
(04-07-2021، 21:06)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون ک صد درصد D:
خسته نباشی مامانی ^^

نمیدم Tongue

میام میکشمت منتظرم باش
Karlina
(04-07-2021، 21:09)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 21:07)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از یه طرف بچه داری
از یه طرف خونه داری
از یه طرف غذا درست کردن
خدایا بسه دیگههههه
بچّه هم داری؟
با اجازه بله
اونم 4 تا
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 29 مهمان