امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(04-07-2021، 13:23)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 13:20)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی؟

بله خدیجه خانوم

(04-07-2021، 13:20)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داشتی فوتبال بازی میکردی؟

فوتبالی نیستم ولی عاشق گل کوچیکم

(04-07-2021، 13:23)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یححح این چ تصوری بود قلبم ریخت =ا
خب وقتی پیششونی راه نرو تا نرن زیر پات  Sleepy
ولی عوضش خیلی نرمن خیلیییی

همون دیگه میترسم خراب بکنمشون

(04-07-2021، 13:23)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرر شقا تو میری بهشت

خخخ
ینی چون دوسشون داری می‌ترسی خراب بشن یا چون ازشون می‌ترسی دس نمیزنی بهشون Telegh_26
ولش من گیج شدم Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
آگهی
(04-07-2021، 13:29)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 13:22)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب حتما خوب ازشون نگهداری نمیکردید
مرغ عشقا چطور عادت کردن؟
اتفاقا سگ یبار بهش غذا بده میوفته دنبالت

اوووف چرا بابا
ولی دم ب دیقه نیوکاسل میگرفتن@_@
اون فقط وقتی من بهش غذا میدم آرومه بقیه بهش نزدیک بشن جیغو داد میکنه Big Grin
اره اینم هس .ولی من از وقتایی ک دندوناشونو نشون میدن انقد میترسم ک نگو

عه .-.
مر عشقای من انقد عادت نکردن بابام میخواد بفروشتشون
اگه نترسی کاری بهت ندارن چون بترسی با بویایی میفهمن
من مامانم نمیازره زیاد بهشون نزدیک شم میگه باهاش نفس ب نفس نشو .-.

(04-07-2021، 13:30)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 13:30)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خبر بد اینه که داری دروغ میگی؟ -_-

ای کیوت دویسته؟

چی؟؟ ._.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
(04-07-2021، 13:29)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 13:25)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره اهنگ oh
هیونجین برگشته خیلی خوشحال شدیم که تو ام وی دیدمش
مثل همیشه مثل یه پرنس بود
اس کی زد ریکورد جدید هم داشتن up all night و drive

آها
چ خوب وقت کردم گوشش میدم^^
از گرل بندا ام گوش میدی؟

ام وی هاشونو حتما ببین :)
Drive دیروز منتشر شد
چان و لینو خیلی جذابن تو ام وی :)
راستش وقت نمیکنم ولی اهنگ جدید میاد ازشون یکم گوش میدم
ولی در کل پانچ رو دوست دارم
 سپاس شده توسط _sehun_
(04-07-2021، 13:33)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 13:29)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آها
چ خوب وقت کردم گوشش میدم^^
از گرل بندا ام گوش میدی؟

Drive دیروز منتشر شد

چشم^^
کنکور دادی؟
 سپاس شده توسط DarkLight
دیگه چرا روزی دوبار برق میره
ناشناس
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
(04-07-2021، 12:10)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی برشون میداری انقد نرمن آدم میگه الان از هم میشکنن*-*
وای پراشون*-*
جوجه اردکم دارم*-*

من یه جوجه داشتم. اسمش طلا بود. مُرد. 

(04-07-2021، 13:02)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اجازه کپی هست بانو؟D':

آره بابا. کی به کیه. 157f 
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق
(04-07-2021، 13:47)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 12:10)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی برشون میداری انقد نرمن آدم میگه الان از هم میشکنن*-*
وای پراشون*-*
جوجه اردکم دارم*-*

من یه جوجه داشتم. اسمش طلا بود. مُرد. 

(04-07-2021، 13:02)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اجازه کپی هست بانو؟D':

آره بابا. کی به کیه. 157f 

چ بد):
چرا مرد؟
 سپاس شده توسط DarkLight
(04-07-2021، 13:35)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 13:33)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Drive دیروز منتشر شد

چشم^^
کنکور دادی؟

خیلی جذابن چیکار کنم چیکار کنم^^
یس
(04-07-2021، 12:06)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 11:20)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوری که خدایان گفتن انسان ها ذهن فعالی دارن... ؟ کو؟! :/

ذهن من که غیرفعاله. خدایان باید بیشتر تمرین کنن. 

(04-07-2021، 11:23)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه چی؟:|

که تموم شه بره دیگه. تلخیش نمونه.

اینم حرف حسابیه |:

(04-07-2021، 12:18)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 11:52)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرررررررررررررررررر چخبره بابااااااااااا |:
منم میخواممممممممممممم|:

سلامتی
تو چخبر

منم هیچی سلامتی

(04-07-2021، 11:55)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جونن:v

antisirk

بیا نا خودم ببرمت مهمونی فساد دار Telegh_01
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴» 113
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ
@Sirvan10_a

میفهمی چی میگی خرهههههه -«-
گمشو بیا روبیک
Karlina

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان