امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(04-07-2021، 12:21)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 12:18)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوجه مرغ عشششششق ؟ جوووووون crying 25

نانا جوجه مرغ دارم
مرغ عشقم دارم*-*
اینجا باغ پرندگانه^^

اهااا
اونم قشنگه crying
من ی جوجه مرغ داشتم چن سال پیش . انقد با هم صمیمی بودیم ک پیش خودم میخوابید@_@
ولی مُرد crying
الان ی دونه مرغ عشق سبز دارم
خیلی خوبه پرنده ها خیلی ناززززن 49
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق
آگهی
(04-07-2021، 12:24)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس هنوز تموم نشده
دخترا رفتن جنگ جهانی
دخترا احساسات میزارن پای بازیا
دخترا میرن سربازی
اصن همه چی رو دوش دختراس
هعی...
https://uupload.ir/view/untitled_11_360p_fgr.mov/
هنوز تموم نشده چراااااا
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(04-07-2021، 12:21)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 12:14)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من...
من عاشق جوجم 8  31  p336  Heart  Heart

یحححح Waaaht ب بزرگتر ها احترام بگذاااااار

خرگوش چی شد پس؟
هوا خیلی گرمه دارم میپزممم
خرگوشم خوبه ولی من حساسیت دارم یکم بهشون Big Grin
ولی هیچی ب پای جوجو نمیرسهههههه
اگه اینجا بودی چی میگفتی
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق
(04-07-2021، 12:10)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 12:07)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه. مهم نتیجه‌ست. 

اینارو فقط باید بوس کرد. ):

وقتی برشون میداری انقد نرمن آدم میگه الان از هم میشکنن*-*
وای پراشون*-*
جوجه اردکم دارم*-*

واقعا چجوری میتونین بهشون دست بزنین ): من میترسم
ناشناس
 سپاس شده توسط shghyegh ، _sehun_ ، شـــقآیــق
(04-07-2021، 12:26)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 12:10)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی برشون میداری انقد نرمن آدم میگه الان از هم میشکنن*-*
وای پراشون*-*
جوجه اردکم دارم*-*

خیلی جالبه اکثر پسرا از جوجه میترسن Telegh_01
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(04-07-2021، 12:29)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 12:26)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی جالبه اکثر پسرا از جوجه میترسن  Telegh_01

کلا حیوون های بزرگتر از سوسک بَدَن
ناشناس
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق
(04-07-2021، 12:24)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 12:21)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نانا جوجه مرغ دارم
مرغ عشقم دارم*-*
اینجا باغ پرندگانه^^

اهااا
اونم قشنگه crying
من ی جوجه مرغ داشتم چن سال پیش . انقد با هم صمیمی بودیم ک پیش خودم میخوابید@_@
ولی مُرد crying
الان ی دونه مرغ عشق سبز دارم
خیلی خوبه پرنده ها خیلی ناززززن 49

چطور انقد بهت عادت کرد*-*؟؟
من 4 تا جوجه خیلی کوچولو دارم 22 تا جوجه مرغ ک تقریبا دارن بزرگ میشن دو تا اردک و 8 تا جوجه با هفت تا مرغ و ی خروس دو تا مرغ عشقم دارن*-*
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق
(04-07-2021، 11:49)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Sirvan10_a

سیروان جان عزیزکم -«-
بیا ببینم..  چه خبرا
کنکورتو چیکار کردی؟!
سلام خوشکل مشکلا چتولی خوفی

سلامتی

تو چه خبر گوساله جان

کنکور جات خالی یه دل سیر خوارکی خوردم یه دل سیر فش دادم به طراح سوالات ریاضی یه دل سیرم سوال حل کردم
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، لــــــــــⓘلی
(04-07-2021، 12:35)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 12:29)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی جالبه اکثر پسرا از جوجه میترسن  Telegh_01

میشه اسم اون لنتیو نیاری من مث سگ میترسم ازش Be9
حیوون کوچیک تر از اون چیه بچه میگو؟
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(04-07-2021، 12:44)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 12:35)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه اسم اون لنتیو نیاری من مث سگ میترسم ازش Be9
حیوون کوچیک تر از اون چیه بچه میگو؟

نه با سوسک و مارمولک و جیرجیرک و اینا مشکلی ندارم
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 27 مهمان