امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(04-07-2021، 10:52)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 10:49)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اون تو بمونه بهتره

وایی یادته اولا چقد فوش میدادم

ادمو خوار میکردی |:

ارهTelegh_01Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط BIG-DARK
آگهی
(04-07-2021، 10:04)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 9:56)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._. چیه؟
وا نمیشه برامن

گفته :"باید برم قبل از اینکه کله‌تو بکوبم توی دیوار." 

چرا بکوبم توی دیوار؟ چون دقیقاٌ یاد اون صحنه‌ی گریز آناتومی افتادم که یه بیمار تست کوویدش مثبت شده و درگیری ریه هم داره وقتی بهش می‌گن ماسک بزن و کرونا داری، می‌خنده و می‌گه چند درصد می‌گیرین برای هر بیماری که با تشخیص کووید بستری می‌کنین؟ این بازی شماست برای پول درآوردن، دست همه‌تون تو یه کاسه‌ست. در نهایتم با رضایت شخصی می‌ره بیرون و می‌میره.

:|
اصن گرفتی چی گفتم که همچین مثالی میزنی ؟ :|

(04-07-2021، 10:22)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2021، 12:54)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم عاشق ارمیتا هستی
راست میگه دیگه -.- 4fvf

._.
 سپاس شده توسط Emmɑ
(04-07-2021، 10:45)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 10:33)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخ فک کردم بگی واسم فرقی نداره، همینجوریم آتیشت میزنم.

نه دیگه. مگه اسکندر مقدونیم؟

ممیدونم شاید باشی.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط Medusa
(04-07-2021، 8:34)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه برادر خداوردی

وایی Telegh_01
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(04-07-2021، 11:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 8:34)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه برادر خداوردی

وایی Telegh_01

به خواننده های محبوبم توهین کردی؟؟؟؟؟؟
ناشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ
(03-07-2021، 23:52)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2021، 22:53)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیمینا اذیتم نکن):

آره بعد من آب سرد میریزم روش ها ها ها

اک

ناراحت شدی؟):
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
Smile
سلام
 سپاس شده توسط Emmɑ
(04-07-2021، 11:10)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 11:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایی Telegh_01

نه نه
خیلی باحال بود25r30

(04-07-2021، 11:11)Barfina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Smile
سلام

سلام^^
چطوری شما
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(04-07-2021، 11:12)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 11:10)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نه
خیلی باحال بود25r30

(04-07-2021، 11:11)Barfina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Smile
سلام

سلام^^
چطوری شما

خوبی شما ؟
من که خوبم
 سپاس شده توسط Emmɑ
(04-07-2021، 11:05)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|
اصن گرفتی چی گفتم که همچین مثالی میزنی ؟ :|

معلومه که نه. تو با خدایان در ارتباطی اما من یه نیکیِ ساده‌م. انتظار داری بگیرم چی می‌گی؟ چه توقعاتی.

(04-07-2021، 11:06)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 10:45)M  edusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دیگه. مگه اسکندر مقدونیم؟

نمیدونم شاید باشی.

اون همه‌ی دنیارو گرفته. من اتاق خوابمم مشترکه. 

(04-07-2021، 10:46)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی ادبی نشه/=
ولی صد رحمت به اسکندر مقدونی |:
اگه دخترا اعصبانی شدن دیگه هیچی رو تشخیص نمیدن فقط میزنن ._.
تجربه اش رو دارم(بر اثر خواهر) |:

شاید درستش همینه. که آدم همون لحظه عصبانیتشو ابراز کنه و خالی بشه و بعد دو روز بادش بره.
 سپاس شده توسط Prometheus ، Mohlek ، BIG-DARK

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 93 مهمان