امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(02-07-2021، 19:34)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 19:31)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

38

دشمنات دِد بشن ایشالا ^^

p343 نه گناه دارن
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، فرنودِ بن گیومرث ، *VENUS* ، سهَ‌ند
آگهی
(02-07-2021، 19:34)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 19:32)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به بهار بگو راجع به صدام حق دارم.

باز کیک قهوه ای خوردی تو؟.--.
برای قرن ها میتونم به صدات گوش کنم

حالا پرروش نکن -___-
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، فرنودِ بن گیومرث ، *Aɴѕel*
@*VENUS*
صدایم را بگذارم آیا؟
حالتون بهم نمیخوره؟
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، *VENUS*
(02-07-2021، 19:35)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

udo
مخم رو زدی.

یکم یاد بگیر -_-
(02-07-2021، 19:34)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 19:33)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوارم همیشههههه تو همه ی فصلای زندگیت موفق و خوشحال باشی ^^❤️

بلی بلی
قبلا با ویس زیاد صحبت کردیم
انگار اون زمان برای ۲۰ ماه پیشه.

اره انگار خیلی ازش گذشته
یه سوالی تو ذهنم مونده
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، فرنودِ بن گیومرث
(02-07-2021، 19:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 19:34)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز کیک قهوه ای خوردی تو؟.--.
برای قرن ها میتونم به صدات گوش کنم

حالا پرروش نکن -___-
25r30
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، *VENUS*
(02-07-2021، 19:35)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 19:34)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دشمنات دِد بشن ایشالا ^^

p343 نه گناه دارن

-____-

غریبه ها دِد بشن؟

(02-07-2021، 19:36)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*
صدایم را بگذارم آیا؟
حالتون بهم نمیخوره؟

این چه حرفیهههههههههههههههه

چرا نذاشتی تا الان؟!
منتظرم
بدو بدوووو
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(02-07-2021، 19:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 19:35)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

p343 نه گناه دارن

-____-

غریبه ها دِد بشن؟

نه(:

من دِد میخوام بشم<:
(02-07-2021، 19:36)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*
صدایم را بگذارم آیا؟
حالتون بهم نمیخوره؟
داداش بذار اوّل من بذارم همه حالشون بد می‌شه بعد تو بذار هر چی باشه به چشم میاد. fishing

(02-07-2021، 19:36)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 19:35)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

udo
مخم رو زدی.

یکم یاد بگیر -_-
خیلی هم بلدم.
رو نمی‌کنم. fly2
(02-07-2021، 19:36)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 19:34)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انگار اون زمان برای ۲۰ ماه پیشه.

اره انگار خیلی ازش گذشته
یه سوالی تو ذهنم مونده
بپرسید بانو.
 سپاس شده توسط *VENUS* ، *Aɴѕel*
(02-07-2021، 19:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*
صدایم را بگذارم آیا؟
حالتون بهم نمیخوره؟

این چه حرفیهههههههههههههههه

چرا نذاشتی تا الان؟!
منتظرم
بدو بدوووو
عه عه عه عه عهههههههههههههههههههههههههههههههه
الان زودههههههههههههههههههههههه
آرههههههههههههههههههههههههههههههههه

(02-07-2021، 19:38)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*
صدایم را بگذارم آیا؟
حالتون بهم نمیخوره؟
داداش بذار اوّل من بذارم همه حالشون بد می‌شه بعد تو بذار هر چی باشه به چشم میاد. fishing
برو عامو
من استرس گرفتم مرد نیستم نزارم رسوای عالم شم Telegh_01
Everything is Temporary(:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان