امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(02-07-2021، 18:11)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حس خوبی نسبت ب این آدم ندارم!

می تو :>
 سپاس شده توسط Mohlek ، *Aɴѕel* ، فرنودِ بن گیومرث ، شـــقآیــق
آگهی
(02-07-2021، 18:16)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 18:06)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما احوال نگیریم یعنی کسی احوال ما رو نمیگیره؟

من احوالتو میگیرم ولی همش دَر میره >.<

صحیح.--.
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، شـــقآیــق ، *VENUS*
(02-07-2021، 18:15)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 18:14)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این نظر توعه.
سگ.

در روز روشن داری بهم میگی سگ؟.-.

الان به تو گفت سگ؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، فرنودِ بن گیومرث ، شـــقآیــق
(02-07-2021، 18:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 18:15)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان به تو گفت سگ؟

یس.--.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(02-07-2021، 18:16)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوگند عشقه7
من دیگه از همه آدما خستم
این آدما همه پستن

شششششششششششششششششششششش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(02-07-2021، 18:16)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 18:11)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حس خوبی نسبت ب این آدم ندارم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://s4.uupload.ir/files/۲۰۲۱۰۷۰۲_۱۹۴۴۲۹_4xxs.jpg
میبینی؟
۵ تا انگشت دارم
دو تا از اینور
دو تا هم از اونور
اونی که بش حس خوبی نداری حتی ارزش اون انگشت وسطیه رو هم نداره
بیخیال کلا

صحییییییییحححححححTelegh_01Telegh_01Telegh_01
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Mohlek
(02-07-2021، 18:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان به تو گفت سگ؟

آقا یه دقیقه بذارید من یه دست حکم بازی کنم با خانواده میام وجه شبه رو می‌گم.
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق
(02-07-2021، 18:18)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 18:16)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من احوالتو میگیرم ولی همش دَر میره >.<

صحیح.--.

دلم میخواد پاشم بیاد اونجا
لُپاتو بکشم ._.
اینقدر شیرین نباش >.<

(02-07-2021، 18:19)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان به تو گفت سگ؟

یس.--.

فرنوددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(02-07-2021، 18:19)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 18:16)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوگند عشقه7
من دیگه از همه آدما خستم
این آدما همه پستن

شششششششششششششششششششششش

دوباره بدون تو تنها نشستم
من دیگه از همه خستم
این آدما پستن
بگو چرا رفتی
بگو چرا رفتی کردی عشقمو ریشه کن
بگو کجا رفتی
د بگو
چرا رفتی
د بگو

(`:
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *VENUS*
(02-07-2021، 18:21)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 18:19)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شششششششششششششششششششششش

دوباره بدون تو تنها نشستم
من دیگه از همه خستم
این آدما پستن
بگو چرا رفتی
بگو چرا رفتی کردی عشقمو ریشه کن
بگو کجا رفتی
د بگو
چرا رفتی
د بگو

(`:

شقایقم چطوره امروز ؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 111 مهمان