امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد || نسخه ۴40

(13-06-2021، 21:03)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 21:01)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا ربطی به مود نداشت فقط خواستم بدونم عرق کشمشی هم بغض قلم محسوب میشه یا نه
مغزو خیلی جالب سرویس میکنی وای -__-

لابد محسوب میشه ک گذاشتم خدانگهدار=/

شاید مغز شما متوجه سوالی که همون اول ازتون پرسیدم نشد

پس که اینطور. معیار بغضی قلم گذاشتن شماست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_
آگهی
وای دیگ نمیتونم تحملت کنم سهند جان شات آپ Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
(13-06-2021، 21:03)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 21:01)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا ربطی به مود نداشت فقط خواستم بدونم عرق کشمشی هم بغض قلم محسوب میشه یا نه

(13-06-2021، 21:01)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عههه*-*

اوم بیا بغلم منو از اینا نجات بده

اومدممم*-*
این سهنده نمیتونی از دستش در بری خیلی باحاله خداییش Telegh_01
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
Thumbsup 
(13-06-2021، 20:55)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 20:51)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@shghyegh
من با 5 تا بچه صب ساعت شیش پا میشم ب سهون صبحانه میدم بعد میره طویله بعد من ظرفارو میشورم حیاتو جارو میکنم به مرغا دون میدم ب بچه ها صبحانه میدم دوباره ظرف میشورم ناهار و میزارم بالا بعد ناهار ظرف میشورم بچه هارو میخوابونم خونرو گردگیری میکنم بعد جارو میزنم بعد میرم ب گاو و گوسفندا غذا میدم
میدونی مهم ترین کاری که انجام میدم چیه؟
پ.خ مو جارو میزنم و خالیش میکنم هر روز! به بچه هام یاد دادم
اها ک اینطور Tongue  خسته نباشی مادر جان من اصن متنو ک خوندم کمرم درد گرفت
هیچی از عکست تعریف کردم ک گوگولی بودش  Big Grin

@"ѕσℓιηα"
عه سلام
سلام بر تو^_^ 
خوشی سلامتی ،_،
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
 سپاس شده توسط shghyegh
(13-06-2021، 20:58)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 20:55)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من زحمت کشم ببین
http://dl.akskhor.ir/uploads1/u_80b32.png
دخترم من قصد دخالت ندارم ولی ببین کلا نیم ساعت طول میکشه ی جارو بردار ی کهنه بردار پ.خ تو مرتب کن

وایی خدا عالی بود Telegh_01
چش حاج خانوم واقعا شرمندم مهارتای خونه داریم پایینه Telegh_01

(13-06-2021، 21:09)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ѕσℓιηα"
عه سلام
سلام بر تو^_^ 
خوشی سلامتی ،_،
قربان شما
کم پیدا شدین چخبر
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط _sehun_ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(13-06-2021، 21:06)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای دیگ نمیتونم تحملت کنم سهند جان شات آپ Telegh_01

ببخشید ولی من که چیزی نگفتم
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_
(13-06-2021، 21:09)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 20:58)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من زحمت کشم ببین
http://dl.akskhor.ir/uploads1/u_80b32.png
دخترم من قصد دخالت ندارم ولی ببین کلا نیم ساعت طول میکشه ی جارو بردار ی کهنه بردار پ.خ تو مرتب کن

وایی خدا عالی بود Telegh_01
چش حاج خانوم واقعا شرمندم مهارتای خونه داریم پایینه Telegh_01

(13-06-2021، 21:09)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بر تو^_^ 
خوشی سلامتی ،_،
قربان شما
کم پیدا شدین چخبر

واقعا؟ Telegh_01
من از تو کوچیکترم فقط زود شوهر کردم
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط shghyegh ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(13-06-2021، 21:11)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 21:09)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایی خدا عالی بود   Telegh_01
چش حاج خانوم واقعا شرمندم مهارتای خونه داریم پایینه   Telegh_01

قربان شما
کم پیدا شدین چخبر

واقعا؟ Telegh_01

اره بخدا Telegh_01
ی چنتا کلاس خونه داری شوهر داری آشپزی اینا برام بزا Telegh_01
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط _sehun_
Eye-blink 
(13-06-2021، 21:11)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایی خدا عالی بود   Telegh_01
چش حاج خانوم واقعا شرمندم مهارتای خونه داریم پایینه   Telegh_01

قربان شما
کم پیدا شدین چخبر

مرسی (؛
 هرچی بزرگ تر میشیم مشکلاتم بزرگ تر میشه باید بیشتر وقت بذارم واس خودم.

واقعا؟ Telegh_01
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
(13-06-2021، 21:06)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوم بیا بغلم منو از اینا نجات بده
ع
اومدممم*-*
این سهنده نمیتونی از دستش در بری خیلی باحاله خداییش Telegh_01

اصلااا حوصلشو ندارم خیلی رو مخه Confused
Vibe
 سپاس شده توسط _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 21 مهمان