امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد || نسخه ۴40

(13-06-2021، 9:47)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی اینجا میتونه از مشتق یه مثال حل کنه با ویس یا متن توضیحشو بگه؟ باید ازش ویس بگیرم ارائه بدم |:

میتونم بدم ب استادمون حل کنه و توضیح بده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
آگهی
(13-06-2021، 9:54)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 9:47)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی اینجا میتونه از مشتق یه مثال حل کنه با ویس یا متن توضیحشو بگه؟ باید ازش ویس بگیرم ارائه بدم |:

من قراره عین به عین کلماتشو کپی کنم و ویس بگیرم بدم به استاد، ببین چجوری سخته که از نت نا امید شدم.. ، هرچی کوتاهتر بهتر.
امتحانشو که خوب ندادم آنچنان ولی میتونم اینجوری حداقل پاس شدنمو مطمئن شم  4xv
لطف کن پس اگه ممکنه ردیف کن ایشالا خداوند در دنیا و عقبا تورا بخشایش و نعمات بسیار ارزانی دهد.
سه هیچ بنفع تو
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS

در این حد میتونم کمک کنم که مشتق میشه شتق کردن. و نمیدونم یعنی چی ولی معلممون همیشه میگفت.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، shghyegh
(13-06-2021، 9:59)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 9:54)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من قراره عین به عین کلماتشو کپی کنم و ویس بگیرم بدم به استاد، ببین چجوری سخته که از نت نا امید شدم.. ، هرچی کوتاهتر بهتر.
لطف کن پس اگه ممکنه ردیف کن ایشالا خداوند در دنیا و عقبا تورا بخشایش و نعمات بسیار ارزانی دهد.
سه هیچ بنفع تو

الان زدم تو نت مغزم هنگ کرد((:
باشه چشم
پیام دادم بهش ، آنلاین بود._.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
(13-06-2021، 10:04)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 9:59)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه هیچ بنفع تو

باشه چشم
هعی بابا..
حاجت رواا
مضمون پیامت این باشه که یه مثال ساده حل کنه و توضیحش بده 
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(13-06-2021، 9:10)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 9:05)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

poco x3 فک کنم از 64 داشته باشه تا 256
ولی
poco m3 از 64 تا 128

هوممم
اگه میتونی حافظشو ۲۵۶ بگیر واقعا عالیه اصن دیگع نگران پر شدن گوشیت نمیشی:/

ببینم چی میشه
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 35
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، моои
(13-06-2021، 10:09)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 10:04)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه چشم
هعی بابا..
حاجت رواا
اون همه حرف زدم
فقط گفت اوکیTelegh_01
خودت ی مثال برام بفرس
بدم بهش
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
صبح بخیر 44
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
(13-06-2021، 10:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبح بخیر 44

شُب بخیر
(((:

•ناشناس•
(13-06-2021، 10:25)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 10:09)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی بابا..
حاجت رواا
اون همه حرف زدم
فقط گفت اوکیTelegh_01
خودت ی مثال برام بفرس
بدم بهش
فعلا یه چیزی سرهم کردم از نت فرستادم برا استاده ببینم چی میگه ...
امتحان تاحالا چیارو دادی
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان