امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد || نسخه ۴۳9

(10-06-2021، 11:39)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2021، 11:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهش میگفتم سهنددددد دیگه اسپم ندههههه
باز میرفت تو همون تایپیک مینوشت دیگه اسپم نمیدم ! ._.

دوست داشتم خودمو از طبقه هفتم بندازم پایین ._.
Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
واسه همین چیزا بود من رو این کراش زدمTelegh_59
ایشششششش دلم میخواد خودمو خفه کنمTelegh_01
واییی نبودیTelegh_01
وایییTelegh_01
تو گفتگو میگفتم علففف علففTelegh_01
فقط مهسا میدونست داستان چیه25r3025r30

علف سهند بود؟ جررر. Telegh_01  چرا حالا؟ چون بهش میومد علف زده باشه؟ یا چون باید به دهن بزی شیرین بیاد؟ 
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
آگهی
(10-06-2021، 11:39)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2021، 11:36)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماه استعاره از آدمی که رفتارش خوب شده :V

بیا قتطی حرصات یه قهوم بخورcof

به خدا ..!
اینا منو پیر کردن
کاری کردن به گل گاوزبون و یوگا رو بیارم واسه آروم کردن اعصابم ._.
 سپاس شده توسط Medusa ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS
(10-06-2021، 11:42)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2021، 11:38)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دادم. وو ناشناس خودت البته

دوتا جدید بود کدومش مال توعه؟

هر دوتاش فوشه؟ Telegh_01 یکیش منم. اون یکی کیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(10-06-2021، 11:39)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2021، 11:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهش میگفتم سهنددددد دیگه اسپم ندههههه
باز میرفت تو همون تایپیک مینوشت دیگه اسپم نمیدم ! ._.

دوست داشتم خودمو از طبقه هفتم بندازم پایین ._.
واییی نبودیTelegh_01
وایییTelegh_01

وای شقایق
منم خیلی پشیمون از کراشای قبلیمممم
یعنی وقتی بهش فکر میکنم که چرا واقعا از این ادم خوشم میومد میخوام خودمو یه گوشه بی سر و صدا دفن کنممممم

منم میخوام بدونم ._.
 سپاس شده توسط Medusa ، شـــقآیــق
(10-06-2021، 11:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2021، 11:38)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دادم. وو ناشناس خودت البته

Telegh_01

Telegh_43

تازه کلیم تیکه مینداخت تو گ.ا که خودمو میزنم به اون راه و جواب نمیدادم
ولی از درون میخواستم دل و رودشو دربیارم با چاقو :>

ولی ! الان خیلی ماه شده

حقت بود. اون موقع حتما حقت بوده. اگه بازم حقت باشه میگم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Medusa ، *VENUS*
(10-06-2021، 11:42)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واییی نبودیTelegh_01
وایییTelegh_01
همین الان به عشقت اعتراف کردی .
چه صحنه رومانتیکی
مال قبلا هست

(10-06-2021، 11:42)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واییی نبودیTelegh_01
وایییTelegh_01

علف سهند بود؟ جررر. Telegh_01  چرا حالا؟ چون بهش میومد علف زده باشه؟ یا چون باید به دهن بزی شیرین بیاد؟ 
اره25r3025r30
ب دهن بزی شیرین اومده بود25r3025r3025r30bathtime
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Medusa ، THEDARKNESS ، *VENUS*
(10-06-2021، 11:42)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2021، 11:39)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا قتطی حرصات یه قهوم بخورcof

به خدا ..!
اینا منو پیر کردن
گل ساعتی دم کن بخور دو روز بخور بعد یه ماه نخور باز دو روز بخور یه ماه نخور. تاثیرش خوبه فقط خر نشی هر روز بخوری که اعتیاد اوره ۲ روز بعد یه ماه فاصله.
(فقط خواستم بگم خانوادم تو کار عطاریه)
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط Prometheus ، *VENUS* ، شـــقآیــق

علف خوارِ لعنتی D:
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق ، *VENUS*
(10-06-2021، 11:45)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2021، 11:42)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به خدا ..!
اینا منو پیر کردن
گل ساعتی دم کن بخور دو روز بخور بعد یه ماه نخور باز دو روز بخور یه ماه نخور. تاثیرش خوبه فقط خر نشی هر روز بخوری که اعتیاد اوره ۲ روز بعد یه ماه فاصله.
(فقط خواستم بگم خانوادم تو کار عطاریه)

جرررررررررررررررررررررررررررر

بچه که بودم فکر میکردم گل ساعتی رو من کشف کردم Telegh_59Telegh_01
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق
(10-06-2021، 11:44)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2021، 11:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_43

تازه کلیم تیکه مینداخت تو گ.ا که خودمو میزنم به اون راه و جواب نمیدادم
ولی از درون میخواستم دل و رودشو دربیارم با چاقو :>

ولی ! الان خیلی ماه شده

حقت بود. اون موقع حتما حقت بوده. اگه بازم حقت باشه میگم

محرومت کرده بودم چون به خاطر گوش ندادن به تذکرا و اسپم دادن و اذیت کردن
بعدش حرصی بودی :>
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان