امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد || نسخه ۴۳9

اگر میخواهید زنده بمانید 
.
.
.
نمیرید 

خیخیخیخی 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh ، Prometheus
آگهی
(09-06-2021، 21:45)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2021، 21:22)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبینا خانم اینجاهم تسلیت میگم...امیدوارم غم اخرت باشه ):

چی شده مگ؟

باباش مرده...
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(09-06-2021، 22:44)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2021، 22:43)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آها پس برو تو هال

نمیخوامBl8
رفتم تو اتاقم از دست تو
من کی گفتم این اومد اینو ب من گفت اون اومد اینو ب من گفت؟Be6

همیشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(09-06-2021، 23:05)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر میخواهید زنده بمانید 
.
.
.
نمیرید 

خیخیخیخی 

قالَ حسامُ
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek
تو قوی تری باختو یادش نگیر....
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق ، Mohlek ، Medusa
صبح بخیر
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Prometheus ، Medusa
(09-06-2021، 0:34)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو رفیق ساعت یکه نصف شبfishing25r3025r30
@سهَ‌ند

http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-20210609-WA0029.jpg

بچه داره می‌گه من می‌خوام خودکشی کنم حالم خوب نیست تو چرا می‌خندی. 6 Telegh_01

(09-06-2021، 20:49)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Oh neee babaaa? hala gheshang shod (((:

مگر نه آن که ما ملت نخواندن و پرسیدنیم؟

قِشنگ‌تِرم میشه. (((:

نخیر. تو آزار داری فقط. پشتِ ملت قایم نشو.
تا فردا، ساعت 11 شب، بچه‌ها می‌نویسن برات. تا صبح روز بعدش جمع‌بندی می‌کنی، یعنی نقل قول می‌کنی و جوابشون رو می‌دی. 
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، شـــقآیــق ، esiesi
(10-06-2021، 8:03)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2021، 0:34)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو رفیق ساعت یکه نصف شبfishing25r3025r30
@"سهَ‌ ند"

http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-20210609-WA0029.jpg

بچه داره می‌گه من می‌خوام خودکشی کنم حالم خوب نیست تو چرا می‌خندی. 6 Telegh_01
اولا این آقا بچه نیست3
پیر شده وقت زن گرفتنشه
سهند چرتو پرت زیاد میگهbathtime
حالم خوب نبود چرت پرت می‌گفت بخندیمbathtime
25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30

واسه تو هم دارمfishing
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Medusa
(10-06-2021، 8:16)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا این آقا بچه نیست3
پیر شده وقت زن گرفتنشه

واسه تو هم دارمfishing

یادته چه رنجور بودم؟  cof
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(10-06-2021، 8:23)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2021، 8:16)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا این آقا بچه نیست3
پیر شده وقت زن گرفتنشه

واسه تو هم دارمfishing

یادته چه رنجور بودم؟  cof
آلهbathtime
چرا چتام با تو رو پاک کردم اخهBl8
الان لازم میشدBl8
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Medusa

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 26 مهمان