امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد || نسخه ۴۳9

صبح بخیر c24

(09-06-2021، 9:05)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-06-2021، 13:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سفارش هم قبول میکنیم 4fvf
دفعه بعد ایشالا غذا های ایرانی و پلو ای  :V

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/1DC51D15-E3F9-4C49-BA20-4B7BEA387B87.png

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/F422B5B9-FDEF-4253-A623-DDC94428A8A3.png

http://dl.akskhor.ir/uploads1/1BDC671B-AFA4-4E83-8731-A6622E5B0E98.jpeg

http://dl.akskhor.ir/uploads1/DBF18427-6DEE-4C7F-83FB-F901D4672556.png

http://dl.akskhor.ir/uploads1/41A39576-DFDC-4C71-908C-3E29A4C4A5C8.jpeg

منممممم میخوام ازینااا. اصلا فکر نمیکردم دخترای جدید اشپزی بلد باشن=/ .

شاید چون من جزو دخترای جدید نیستم lol
وقتی آشپزیو یاد گرفتم که یک سال تنها تو یک شهر دیگه زندگی کردم.
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS
آگهی
(09-06-2021، 10:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبح بخیر c24
درود بر شما(:
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق
(08-06-2021، 22:40)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2021، 19:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آواتارت داره گریه میکنه؟ ):

اره ._.
ولی باکلاسه.-.
طرح موهاش مثل طرح موهای خودمه واسه همین گذاشتمش
روش کراشم=|

(08-06-2021، 19:47)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همه کرمامو غیر مستقیم میریزم
ناسلامتی طراح عملیات های پیچیده بودم تو کلاس هشتم و نهم Telegh_01

امسال کرونا اومد وگرنه مدرسه رو حراب میکردم
من 8 بار فقط از مدرسه فرار کردم:/
رییس باند خرابکاری بودم تو مدرسه
دیگ همه میشناختنم
یعنی موهای تو اینقدر خوشگله؟ ^^

ولی آواتار غمگین اصلا دوست ندارم ): انرژی منفی داره ):

(09-06-2021، 10:17)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2021، 10:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبح بخیر c24
درود بر شما(:

به به آقا پرهام ^^
روز بخیر
خوبی؟ خوشی؟ سلامتی ؟
چه خبرا؟
امتحانات چی شد راستی ؟
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS ، BIG-DARK
(09-06-2021، 10:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2021، 10:17)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر شما(:

به به آقا پرهام ^^
روز بخیر
خوبی؟ خوشی؟ سلامتی ؟
چه خبرا؟
امتحانات چی شد راستی ؟
(:
ممنون مرسی شما خوبین؟
خبری نیست
تموم شد،این آخریش بودD:
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط *VENUS*

صبح بخیر c24

(09-06-2021، 9:05)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منممممم میخوام ازینااا. اصلا فکر نمیکردم دخترای جدید اشپزی بلد باشن=/ .

من الان واقعا دلم همچین چیزایی خواست.
حیف که پر کالریه وگرنه یه هنرنمایی میکردم =)
باید وزن کم کنم فعلا فقط نون پنیر و سبزی دارم
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
(09-06-2021، 10:20)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2021، 10:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به آقا پرهام ^^
روز بخیر
خوبی؟ خوشی؟ سلامتی ؟
چه خبرا؟
امتحانات چی شد راستی ؟
(:
ممنون مرسی شما خوبین؟
خبری نیست
تموم شد،این آخریش بودD:

منم خوبم. الان امتحان دادم >.<
میخوای در آینده بری دانشگاه ؟

(09-06-2021، 10:21)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبح بخیر c24

منم دیگه درست نمیکنم
دقیقا منم.
دیروز عکس فرستادم از ناهارم
فقط چند تیکه فیله مرغ گریل شده بدونِ هیچییییی
تو چرا میخوای وزن کم کنی ؟
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(09-06-2021، 10:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2021، 10:20)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:
ممنون مرسی شما خوبین؟
خبری نیست
تموم شد،این آخریش بودD:

<.>
بله اگر خدا قسمت کنه
(09-06-2021، 10:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:
ممنون مرسی شما خوبین؟
خبری نیست
تموم شد،این آخریش بودD:

(09-06-2021، 10:21)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم دیگه درست نمیکنم
دقیقا منم.
دیروز عکس فرستادم از ناهارم
فقط چند تیکه فیله مرغ گریل شده بدونِ هیچییییی
تو چرا میخوای وزن کم کنی ؟

چون چاق شدم. بدنم سفته زیاد نشون نداده فعلا ولی شل بگیرم بد جور نشون میده . ۲۵ کیلو اضافه دارم Sad crying
مربیم هرروز زنگ میزنه فحش میده و گزارش میگیره میگه تو هی میگی دوباره برمیگردم تیم ملی اینطوری تا تابستون از در باشگاه تو نمیای
(09-06-2021، 10:24)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

<.>
بله اگر خدا قسمت کنه

چه رشته ای دوست داری بخونی واسه دانشگاه ؟
اصلا ریاضی بودی یا انسانی یا تجربی؟
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(09-06-2021، 10:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2021، 10:24)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

<.>
بله اگر خدا قسمت کنه

چه رشته ای دوست داری بخونی واسه دانشگاه ؟
اصلا ریاضی بودی یا انسانی یا تجربی؟
cold - نمیدونم - cold

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان