امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

×~ گفتگو آزاد | نُسخه 4۲۷~×

(11-05-2021، 13:08)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرانسوی نبود؟:/

به لبنانی میخورد انگار

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.mediak.ir/Stromae%20-Tous%20Les%20M%C3%AAmes.mp3

حالا که اسمش اومد، برای برابری بین موسیقی ملت‌ها، اینم فرانسوی.
آگهی
(11-05-2021، 13:09)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:07)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خُ مونم ترم تایپ کنم
الان هیچی درمورد یو ک تری بختیاری حرف بزنی بم ثابت نوابی
سلطون ابرُییم زی من چک چیلتV=

چیلته بوعند بچه ._. خوب بلدی حرف بزنی پ چی ایگوی؟

بازم لر داریم اینجو v:

ایگم دونم وا چ بگم
ولی نترم تلفظ کنم

ها دونم
بعدا واسون آشنام بکو
تپه سالم نلشتیمهV==
 سپاس شده توسط Prometheus
(11-05-2021، 13:13)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:10)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد ملت انتظار دارن زن هم بگیریم با این تورم
فرهاد از جا شما تا بندر و قاچاق رفتن تا دبی راهی نیس
بریم زن عرب بگیریم

حاجی بری بگیری هم نمیتونی پاسخگو باشی D=
سنگین بود لول
پس بریم روسیه
زن بور بگیریم با اقامتش
 سپاس شده توسط z_farhad
(11-05-2021، 13:13)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:12)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از کل اخبار خونه باخبرم:/ (چ باحال شد جمله:/)
نع اعمال نکردن

اره فرهاد گفت
واقعا ناراحت شدم
در عوض ماهی های تازه و خوبی دارین
و بهشتی به اسم قلیه ماهی

مرسی از همدردی*_*
عاره ماهی هامون خوبن
ی مدت مشهد موندیم مردیم از بی ماهی:/
قلیه نمیدوستم متاسفانه
فقط ماهی شکم پر(=
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(11-05-2021، 13:13)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:11)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا ابلفضل
بله داییات اگه گل باشن
تو این تعداد دسته گل محسوب میشنD=

چششون نزنی صلوات:/

چشام شور نیس نگران نباش
گفتی اسمت چیه؟
(11-05-2021، 11:56)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 10:15)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دیگه...اول من استادش بودم...بعد تو :|
بی ادبم خودتی

استاد خالی نبند .__.
اول سر بحث من و آنجل اویل @*Aɴѕel* استاد نخستین بود ۰-۰
بعد شما ۰-۰
بعد استاد آرمی ۰-۰
سپس سهونا برای آرمی ال نمودنم ۰-۰

@"Alien"
ضایع:^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط Prometheus
(11-05-2021، 13:16)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:13)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چششون نزنی صلوات:/

چشام شور نیس نگران نباش
گفتی اسمت چیه؟

هوم خداروشکر(=
ریهام
 سپاس شده توسط z_farhad
(11-05-2021، 13:15)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:13)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی بری بگیری هم نمیتونی پاسخگو باشی D=
سنگین بود لول
پس بریم روسیه
زن بور بگیریم با اقامتش

حاجی اونجام سردیت میکنه باز نمیتونی پاسخگو باشی
مورد بعدی کجاس؟ D=
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(11-05-2021، 13:00)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 12:58)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تقریبا هم سنیم  Smile  Smile  

مهرداد 21 سبزوار

اره xD
خوشبختم ((:

چ اشنایی کاملی Smile
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
(11-05-2021، 13:17)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:16)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشام شور نیس نگران نباش
گفتی اسمت چیه؟

هوم خداروشکر(=
ریهام

اسم قشنگیه
معنیش چیه؟؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان