امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

(30-04-2021، 13:33)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:32)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مادر جان برو یه جا بشین استراحت کن

اره من برم ژاکتمو ببافم Telegh_01  129f

یه شال گردنم برا من بباف.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh
آگهی
(30-04-2021، 13:30)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:29)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسته نباشــيـ پهلـــوون
خواهـــشـ ميشه Wink
سلامت باشی عزیز
شمام مراقب باش با عکسای پروفت نکشی مارو ک داریم تلفات میدیم  Telegh_53

چش چش هواسم هس

ببينم پروف منه نيگا ميكني Telegh_01
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS ، shghyegh
(30-04-2021، 13:34)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:31)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو گ.آ وقتی با یکی حرف میزنی باید سپاس بزنی عدم سپاس نشانه بیشعوریست. بهت الان بگم بعدا بهت نگن بیشعور.
@"ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ"

:! من همرو سپاس زدم با اجازتون
ولي كدوم ادم شريفيميتونههمزمان با سه نفر خرفبزنه سپاسم بزنه غلط املايياشم درست كنه؟:!
شما هر وق تونستی همزمان با سه نفر تو پ.خ و دو نفر تو گ.آ صحبت کنی یه ندا ب ما به که درباره دیگر موارد اختلات کنیم
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS ، shghyegh
عقده ای
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، Mohlek ، shghyegh
(30-04-2021، 13:31)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو گ.آ وقتی با یکی حرف میزنی باید سپاس بزنی عدم سپاس نشانه بیشعوریست. بهت الان بگم بعدا بهت نگن بیشعور.
@"ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ"

این درست نیست نویسنده با عضو تازه وارد همچین برخوردو داشته باشه پسر خوب

(30-04-2021، 13:35)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:34)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم روزم p336
قبول باشه دخترم

من نیستم مامان):
ساعت ده صبونه خوردم بعد الان گشنمهO_o
وایی بچم به من گفت مامان*-*
استغفرالله عجب..
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق
(30-04-2021، 13:36)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:30)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامت باشی عزیز
شمام مراقب باش با عکسای پروفت نکشی مارو ک داریم تلفات میدیم  Telegh_53

چش چش هواسم هس

ببينم پروف منه نيگا ميكني Telegh_01
والا ی سری سم گزاشتی اون بالا مجبوریم نگا کنیم
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS
(30-04-2021، 13:36)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ"

فکر نمیکنم تو نه مدیر من باشی و نه مدیر گ.آ
بعدشم چیز بدی بهش نگفتم . حالتم هم جدی و بد نبود دوستانه بهش گفتم تا اشتباهشو تصحیح کنه.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ
ی تصمیم مهم گرفتم
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Mohlek
(30-04-2021، 13:36)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:34)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:! من همرو سپاس زدم با اجازتون
ولي كدوم ادم شريفيميتونههمزمان با سه نفر خرفبزنه سپاسم بزنه غلط املايياشم درست كنه؟:!
شما هر وق تونستی همزمان با سه نفر تو پ.خ و دو نفر تو گ.آ صحبت کنی یه ندا ب ما به که درباره دیگر موارد اختلات کنیم

تونستم تمام شد آخيش ; )
مشكل غلط املايي از لب تاپمه استيكر فارسي نداره كيبوردم :!
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek
(30-04-2021، 13:39)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:36)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر نمیکنم تو نه مدیر من باشی و نه مدیر گ.آ
بعدشم چیز بدی بهش نگفتم . حالتم هم جدی و بد نبود دوستانه بهش گفتم تا اشتباهشو تصحیح کنه.
ای بابا باز شروع کردین شما -ـــــــــــــــــــــــــــ-
من مدیر هم نبودم باز میگفتم حاجی
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek ، THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان