امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

(29-04-2021، 23:35)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 22:47)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جالب
این Loll خیلی کیوتت کرده متاسفانه یوهاها._.

(29-04-2021، 23:32)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید من شمارو نمیشناسم-ــ-

ولش کن این گوسفندو

امیر خیلی خرررررری
خیلی خیلی خیلی
بمیری اصن
گمشو از جلو چشام بی ادب ):

(29-04-2021، 23:33)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:31)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلجیم گرفت ارسالیو ک منو تگ کرده بودی پاک کردم D:
و حقیقتا گشادم دوباره این همه رو نقل قول بگیرم -_-

چه عجب...!

توام طلبکار -_-
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Волшебник ، Emmɑ
آگهی
(29-04-2021، 23:40)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا اینجا همه از من طلبکارن :/

من طلبکارم چون منو نبردی خونه بخت.-.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
هرکی با این مدیره حرف بزنه میذارمش لیست سیاه ! دیگه هم درش نمیارم !

از من گفتن بود !
(29-04-2021، 23:43)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از من گفتن بود !

Telegh_01نکشیمون اقا ناظم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط Волшебник
(29-04-2021، 23:41)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توام طلبکار -_-

نه ! ._.
چرا باید طلبکار باشم؟ D:
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
(29-04-2021، 23:44)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:43)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از من گفتن بود !

Telegh_01نکشیمون اقا ناظم

خلاصه گذر همه اینا به من میخوره بعد یادت میارم v:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*

از من گفتن بود !

عجب D:
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(29-04-2021، 23:41)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:40)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف نباشه برو اتاقت به کارای زشتت فکر کن-ـــــــــــ-

کار بد ؟ کدوما رو میگی v:
 سپاس شده توسط Emmɑ
همونجا بود ک شاعر فرمود
رفـــتنت چـــشامو پر نکـــرد برو برنـــگرد دور مـــن نـــگردددد
 سپاس شده توسط Волшебник ، امیر‌حسین ، ѕααяeη
(29-04-2021، 23:43)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من طلبکارم چون منو نبردی خونه بخت.-.

در جایی که همه قصد جونمو کردن خونه بخت نمیدونم چیه -____-
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان