امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

(29-04-2021، 12:55)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 12:45)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرفه ای پُررو  D:

مدیر سابق. حرفه ای حاضر.
وقتش بود پیشرفت کنم

(29-04-2021، 12:58)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 12:57)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سکوت سرشار از ناگفته هاست؟
همراه با غمِ خیلی زیاد ..
مهم نیست بابا
با آرزوی موفقیت
 سپاس شده توسط *VENUS* ، THEDARKNESS ، Medusa ، shghyegh
آگهی
(29-04-2021، 12:59)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 12:42)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو گفتی تصورتو بنویس منم نوشتم حالا خوشت نیومده بگو پاک کن بعدشم هیچ جای دنیا نمیان بگن وای این پسره چقدره باحاله رید به رفیقش عاشقش شیم. که من بخوام با تخریب تو خودم بالا بکشم اوکی؟. بعدشم تفاوت سطح ادبی که مشخصه و ازت انتظار ندارم یه راست وارد دنیای من بشی و تو دنیا همه مردم تو سطح توقع من باشن. بعدش شاید گیریم راجب دخترا اشتباه ولی خب خودت بگو کی از من عذز خواهی کردی بعد فحشات که بخواد بار دومت باشه. بعدشم عقده شخصی نداریم که بخوایم تو مجازی روی تو خالی کنم خدارو شکر نیازی بهش ندارم. بعدشم غیر ازینه که یکی به لعل میزنی یکی به میخ؟
نارگیل هم برات زیادیه گرمیت میکنه.

آها
پس سوزش حضرت عالی از فحشاییه که اوندفه بت دادیم
خدتوکیلی من نمیدونسم ناراحت میشی
از ی طرف تو پ.خ میگی ما خانوادمون لات درجه ۱ شهرن و اینا
بعد بت یدونه گفتیم ***  ناراحت شدی قهر کردی ؟
عزیزم جم کن خودتو
هستن. همشون هستن ولی من و پدر معلمم حسابمون ازشون جداس. بعدشم اگه لاتی به فحشه که بچه دبستانیام لاتن. لات بودنم جربرزه و مرام میخواد حاجی.
بعدشم فحاشیت نیست نارفیقته که حرص دراره.
قبلا هم بهت گفتم منم بخوام میتونم فحش بدم. ولی کسی که از پشت خنجر میزنه و تخریب میکنه تویی باور نداری برو یکم گ.آ رو چک کن تا حساب کارات دستت بیاد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط shghyegh ، Mohlek
نميخواين بس كنين؟:!
نآشِنآسَم(:
(29-04-2021، 12:59)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 12:55)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیر سابق. حرفه ای حاضر.
وقتش بود پیشرفت کنم

(29-04-2021، 12:58)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همراه با غمِ خیلی زیاد ..
مهم نیست بابا
با آرزوی موفقیت
....

من برم شکلاتی ، بستنی ای چیزی بخورم که یکم اروم شم و بیام ._.
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، THEDARKNESS ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، شـــقآیــق
(29-04-2021، 13:04)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی رو بس کنیم؟
Everything is Temporary(:
(29-04-2021، 13:05)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 13:04)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی رو بس کنیم؟

با شما نبودم ^^

با نفرات قبل خودم كه در حال دعوا هستن بودم ^^
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@"ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ"
نگران نباش جنگ نمیشه
(29-04-2021، 13:08)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ"
نگران نباش جنگ نمیشه

من گفتم نگرانم؟
عجبا حرف تو دهن ادم ميزارن:!
نآشِنآسَم(:
(29-04-2021، 13:09)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 13:08)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ"
نگران نباش جنگ نمیشه

من گفتم نگرانم؟

پس سرت تو کار خودت باشه
(29-04-2021، 13:12)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 13:09)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گفتم نگرانم؟

پس سرت تو کار خودت باشه

بااجازه من يه پيشنهاد دادم بس كنين اگه دوس داريد ادامه بديد خوتو پ.خ ادامه بديد
سرمم تو كار خودمه :!
نآشِنآسَم(:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان