امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

(28-04-2021، 11:55)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توام از این به بعد دُردونه ای
صبحت بخیر ^^
خوبی ؟

دیشب چی خواب دیدی ._.

یعنی چی ؟
بچه ۸ ساله رانندگی میکنه ؟
چجوری پاش به پدال گاز میرسه؟ ._.
بلده چجوری دنده عوض کنه؟
الان زده به ماشین تو؟؟

مرسی شما خوبی
میبینی امروز واسه همه روزِ شومی بوده._.
ولی برعکس من امروز خیلی خوشحالم ^^
البته از جایی که شانس ندارم کائنات همین الان میاد دهنمو سرویس میکنه

(28-04-2021، 11:57)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*
مدیر جان ۴ تا موضوع فعلا زدم ببخشید دیگه تا نت شارژ بشه کم کارم!
شرمندت شدم

نه بابا این چه حرفیه
بالاخره نت نداری دیگه
۴ تا خیلیم خوبه ^^

(28-04-2021، 11:57)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:56)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بغل چطور؟

حاضرم یه مرده رو بغل کنم ولی یه ادم بیشعورو نه

ملی !
 سپاس شده توسط Prometheus ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
آگهی
من اومدم زیرنویس بگیرم اینطوری شد.
خب فعلا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(28-04-2021، 12:01)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:55)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی شما خوبی

(28-04-2021، 11:57)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*
مدیر جان ۴ تا موضوع فعلا زدم ببخشید دیگه تا نت شارژ بشه کم کارم!
شرمندت شدم

نه بابا این چه حرفیه
بالاخره نت نداری دیگه
۴ تا خیلیم خوبه ^^

(28-04-2021، 11:57)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی !

امروز روز خوبیه
شبش شومه
لعنت به امتحاننننننن

کاعنات عوضی Telegh_01
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، THEDARKNESS ، شـــقآیــق ، *VENUS*
(28-04-2021، 12:01)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی !
بعضیا رو باید ضایعه کرد
تا غلط زیادی نکن
نآشناس
(28-04-2021، 12:04)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا این چه حرفیه
بالاخره نت نداری دیگه
۴ تا خیلیم خوبه ^^

ملی !

امروز روز خوبیه
شبش شومه
لعنت به امتحاننننننن

کاعنات عوضی Telegh_01
شب دقیقا کِی میشه؟ ._.
روز دقیقا چه زمانیه؟ ._.
اره این کائنات منتظره من خوشحال باشم فقط ._.

(28-04-2021، 12:04)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی !
بعضیا رو باید ضایعه کرد
تا غلط زیادی نکن

ملی -___-
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Prometheus
(28-04-2021، 12:05)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 12:04)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضیا رو باید ضایعه کرد
تا غلط زیادی نکن

ملی -___-

کار خوبی کردم<:
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS*
@*VENUS*
خدا صبرت بده.
بگو چطوری یکی عین منو تحمل میکنی
.....|:
(((:

•ناشناس•
(28-04-2021، 12:07)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 12:05)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی -___-

کار خوبی کردم<:

من که نفهمیدم مشکل چی بود .-.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
ماشال..
بزنم به تخته.... :!
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 46 مهمان