امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

مهدی و ملی؟ زود همو ماچ کنین lollllll
@THEDARKNESS
@*Aɴѕel*
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق
آگهی
(28-04-2021، 11:49)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:48)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نشسته ام به انجمن ورزشی نگاه میکنم
انجمن آه میکِشد

به دخترت بگو قضیه من و تو حسام شوخی داره این منو خورد.

تو خیلی پاتو از گلیمت دراز تر کردی
چند بار دیدم داری حرف بی مورد و الکی میزنی سکوت کردم
خودتو سبک نکن و نزار دهن من باز شه

(28-04-2021، 11:50)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:41)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما بزرگ تر بهار هستی؟!
ایشون خود شیرین اختصاصی بهار هستن که بصورت خود جوش واس مامان بهارتون خودشیرینی میکنن  Telegh_02
بیخیال

بیا بکشیمش:^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق
ملی ):
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS
(28-04-2021، 11:52)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی ):

تو خط قرمزمی

پس لطفا سکوت کن زندگی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(28-04-2021، 11:51)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:49)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به دخترت بگو قضیه من و تو حسام شوخی داره این منو خورد.

(28-04-2021، 11:50)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشون خود شیرین اختصاصی بهار هستن که بصورت خود جوش واس مامان بهارتون خودشیرینی میکنن  Telegh_02
بیخیال

مهدی رو نباید کشت
باید کرد (ضایع کردن منظورمه)
ناشناس
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، THEDARKNESS ، شـــقآیــق ، *VENUS*
(28-04-2021، 11:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهدی و ملی؟ زود همو ماچ کنین lollllll

نا محرمه
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek ، *VENUS*
(28-04-2021، 11:53)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:51)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهدی رو نباید کشت
باید کرد (ضایع کردن منظورمه)

واییی پاره
نآشناس
 سپاس شده توسط Mohlek ، *VENUS* ، شـــقآیــق
(28-04-2021، 11:53)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:52)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی ):

تو خط قرمزمی

پس لطفا سکوت کن زندگی

.___.

یا فاطمه زهرا

اخه مهدی که چیز بدی نگفت.. چیز بدی گفت و من متوجه نشدم؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS
فازا فضائیه جو سنگینه
کوچه های اطرافو بستن دیگه
یکی یه چی دستم میده
میگم مستم حاجی این بد سمیه

اوفففف
ناشناس
 سپاس شده توسط Mohlek
(28-04-2021، 11:46)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:43)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره
صافکار گف ۱ تومن
این میگف ۴۰۰-۵۰۰ در میارم همینجا بحث شد گفتم 
ده ساله ماشین دستمه هیچ جا نزدم ی بچه ۸ ساله بیاد بزنه بره با نصف قیمتم سمبل کنی بری؟ ناراحتی زنگ بزنم مامور بیاد ماشینو بچتو باهم ببره ، اصا صحبت ضرر نیست ، من حال‌میکردم برای اینکه ماشینم بی‌رنگه !

نه بابا دگ اتفاقه دیگه
واقعا ناراحت کنندست .. مخصوصا تو که اینقدر مواظب ماشینت بودی . واقعا چجوری ۱۰ سال به هیچ جا نزدی ؟ ._.
فدا سرت اصن. شاید قرار بوده اتفاق بدتری بیوفته ولی خدا رحم کرده -__-

اینجا رو بولوف زدم v:
ماشینو تازه ی ساله خریدم
ولی خب دست صاحب اولشم بود جایی نزده بودش

زنه میگف امروز صبح شوهرم گف‌ماشینو بر ندار بیرون نرو :|

امروز صبح مامانمم به من گف خواب دیدم و بیرون نرو :|

ینی مامانم خواب ببینه رد خور نداره...
هزار بار برام ثابت شده...
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS* ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان