امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳

(22-04-2021، 14:36)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 14:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام پیرِ مرد ^^

سلام بستنی شکلاتی D:
خوبی؟

خوبم مچکرم ^^
شما خوبی؟ زندگی بر وفق مراده؟
 سپاس شده توسط Волшебник
آگهی
(22-04-2021، 14:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 14:36)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بستنی شکلاتی D:
خوبی؟

خوبم مچکرم ^^

شکر !
بله منم بد نیستم <:
از استادت چه خبر؟ 14k
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط *VENUS*
(22-04-2021، 14:40)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 14:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبم مچکرم ^^

شکر !
بله منم بد نیستم <:
از استادت چه خبر؟ 14k

از کی ؟! چی؟! چی شده؟! کدوم استاد؟!
 سپاس شده توسط Волшебник
(22-04-2021، 14:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 14:40)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکر !
بله منم بد نیستم <:
از استادت چه خبر؟ 14k

ها؟! ._.
مگه درس نمیخونی؟
Love
*-*

سپاس شده توسط *VENUS*
(22-04-2021، 14:43)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 14:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ها؟! ._.
مگه درس نمیخونی؟

چرااا درس میخونم
ولی سوالت انگار داره به شخص خاصی اشاره میکنه (((((:
خیلی مستقیم پرسیدی از استادت چه خبر ( ایموجی نگاه شیطانی هم گذاشتی )
منم خودم یه لحظه به خودم شک کردم lol
 سپاس شده توسط Волшебник ، Волшебник
(22-04-2021، 14:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 14:43)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ها؟! ._.
مگه درس نمیخونی؟

چرااا درس میخونم

نه اصلا منظور بدی نداشتم ! ._.
شخص خاص؟
اوه ببخشید !
Love
*-*

سپاس شده توسط *VENUS*
(22-04-2021، 14:48)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 14:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرااا درس میخونم

شخص خاص؟
اوه ببخشید !

ها ها ^^
استغفرالله
ما سرمون تو درسو کتابه فقط ._.
 سپاس شده توسط Волшебник ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(22-04-2021، 14:53)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 14:48)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شخص خاص؟
اوه ببخشید !

ها ها ^^
استغفرالله

مجازی درس خوندن واقعا سخته !
مخصوصا برای ما دانشجو ها ! -.-
اینطور نیست؟
Love
*-*

سپاس شده توسط *VENUS*
عجب...
 سپاس شده توسط *VENUS*
(22-04-2021، 14:55)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 14:53)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ها ها ^^
استغفرالله

مجازی درس خوندن واقعا سخته !
مخصوصا برای ما دانشجو ها ! -.-
اینطور نیست؟
سخت؟ وحشتناکه -_-
من اصلا نمیتونم تمرکز کنم
اصلا نمیفهمم استاد چی میگه
یعنی فوری حواسم پرت میشه . یهو به خودم میام میبینم نیم ساعت از کلاس رفت .__.
تو چی میخونی ؟

(22-04-2021، 14:58)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب...

ببین چه عشقی انلاین شده ^^
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Волшебник

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان