امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•*

(03-03-2021، 0:46)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:44)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلاً دیگه ازتون سوال نمی پرسم.

اخهه مردک
جلو همه بگیم با کی یک شب میخوابیم؟!.-.
+
خودت جواب ندادی!

آره خیلی جالبه.
+
نه که خودتون جواب دادید.
من بگم حالا؟
 سپاس شده توسط Medusa
آگهی
(03-03-2021، 0:46)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:44)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخهه مردک

همووون! بعدم اصلاً آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است؟ مگه نه؟
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، *Aɴѕel* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(03-03-2021، 0:42)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:39)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرهام
اعزازی
ممد گاو کش
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* 151

Because of the MARAAM
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، Medusa ، جاویدم
(03-03-2021، 0:46)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام پیشکسوت.

اول خودت بعدش بغلی.
من بگم همه می گید؟
راست و حسینی ؟
: دی
 سپاس شده توسط جاویدم ، Medusa
(03-03-2021، 0:46)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه مردک
+
خودت جواب ندادی!

آره خیلی جالبه.
+
نه که خودتون جواب دادید.
من بگم حالا؟
من که گفتم-_-
شما هم بفرمایید!

تایپ کردن با کیبورد سخته.-.
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، Medusa
@جاویدم
@فرنودِ بن گیومرث
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* 151
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، جاویدم
(03-03-2021، 0:48)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:46)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره خیلی جالبه.
+
نه که خودتون جواب دادید.
من بگم حالا؟
من که گفتم-_-
شما هم بفرمایید!

تایپ کردن با کیبورد سخته.-.

آره گفتنت با نقطه بود
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*

اخهه مردک
+
خودت جواب ندادی!

آره خیلی جالبه.
+
نه که خودتون جواب دادید.
من بگم حالا؟

کیو میکشم؟ محمد همون مدیر انجمن مذهبی و هیدن مدیر گفت و گو ازاد
....
ازدواج هیچکس
....
سوال سومم والا به یکی دوتا ختم نمیشه : |
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، *Aɴѕel* ، Medusa
(03-03-2021، 0:47)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخهه مردک

همووون! بعدم اصلاً آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است؟ مگه نه؟

.-.
 سپاس شده توسط Medusa
ای خائنا
 سپاس شده توسط ѕααяeη

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان