امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•*

(03-03-2021، 0:33)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:33)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرعت یا حقیقت؟

حقیقت
اگه من محروم بشم چیکار میکنی؟
Everything is Temporary(:
آگهی
(03-03-2021، 0:32)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:29)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حف kaffe2
اگ ناظم بهت درخاست بده قبول میکنی؟

درخواست پذیرش به لیست دوستـان منظورته؟!
 سپاس شده توسط Emmɑ
نمیدونم شمام گوش میدادید یا نه ولی یه زمانیم اسباب تفریحاتمون با جعفر و ممد زر زن فراهم میشد
اخ اخ اخ
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، Prometheus ، Medusa
(03-03-2021، 0:35)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:33)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حقیقت
اگه من محروم بشم چیکار میکنی؟

نگاه میکنم
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Medusa
(03-03-2021، 0:33)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:30)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکدوم
kfe

Gn
کنایه از ....
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(03-03-2021، 0:35)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:32)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگ ناظم بهت درخاست بده قبول میکنی؟

درخواست پذیرش به لیست دوستـان منظورته؟!
واسه دختر شما واسه دختر شما خاستگار ای اومده
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، ѕααяeη
(03-03-2021، 0:34)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:31)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حقیقت.

بذار فکر کنم...
آخرین پ.خ‌ای که دادی چی بوده مثلاً؟ ذهنم بیشتر از این نمی‌کشه نصف شبی. .-.
آخرین پ.خ رو به آرش دادم حدودا ساعت نه و نیم با اسم "..." برای احوال پرسی.
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، فرنودِ بن گیومرث ، Medusa
(03-03-2021، 0:35)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم شمام گوش میدادید یا نه ولی یه زمانیم اسباب تفریحاتمون با جعفر و ممد زر زن فراهم میشد
اخ اخ اخ

کلنگ کلنگ کلنگ کلنگ من عاشق کلنگم؟
 سپاس شده توسط Medusa ، جاویدم
(03-03-2021، 0:33)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایششششش
اصلا بازیتون خیلیم مسخرست ._.
من میرم بخوابم
خیلیم زشتین همتون

شب بخیر ._.

نروو. بیا بپرسمت.
آخرین باری که یه خبر خیلی خوب بهت رسیده کِی بوده و خبر چی بوده؟
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(03-03-2021، 0:35)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همتون سه نفر از اعضای انجمن رو انتخاب کنید.
باید یک نفر رو بکشید
باید با یک نفر ازدواج کنید
باید با یک نفر آم. آره

بدویید.

آرمیتا
ممد
-_- -_-
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 29 مهمان