امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•*

کی‌ دوست داره امروز بن‌ بشه ؟ ^-^
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Prometheus ، *Aɴѕel* ، فرنودِ بن گیومرث ، -Demoniac-
آگهی
(02-03-2021، 12:09)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:04)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما چند تا دلیل و مدرک بیار که نشون میده ال جی بی تی چیز بدی نیست.
تا من تارگتم رو بزارم روی تجاوزگرا.

من نمی‌گم ال‌جی‌بی‌تی چیز بدی نیست. فکر کن من اصلا نمی‌دونم ال‌جی‌بی‌تی چیه. موضعم خنثی ست. 

تو که موضع داری، می‌گی اخه و بده و پیفه، باید نابود شه، قانعم کن.
باشه:
ال جی بی تی با چند نوع رنگ روی پرچمش،آزادی رو به چشم میکشه و طرفدار میگیره
میفمیم که بیشترین همجنسگرایی ال جی بی تی توی دو گروه بانوان و مردان یکی میشه
اما گروه خنثی با هر کدوم از دو گروه دوست میشه.حالا سوپرایز اصلی رو میشه
گروه مردان به خاطر همجنسبازی با بانوان خودشون رو به شکل زنان در میارن و عمل جراحی میکنن
در حالی گروه اصلی همجنسگرای مرد بدون جراحی و تغییر جنسیت کارش رو انجام میده
کم کم این حزب توی کشور های دنیا جریان پیدا میکنه،اولین قربانی گروه نوجوانان مرد است
مردان از اینکه زنان با خودشون بیشتر حال میکنن ضربه میخورن و یک گروه تجاوزجنسی درست میکنن
هیچکس با این گروه مخالف نبود تا جایی که تجاوزجنسی در کشور آمریکا و قاره اروپا شدت پیدا کرد
حالا دو زیر شاخه برای ال جی بی تی ساخته شده،تجاوزگرا و تغییر جنیسیت
قانع کننده بود یا بازم بگم؟
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Prometheus
(02-03-2021، 12:12)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:11)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرگ بر ال جی بی تی

عقده ای-_-

(02-03-2021، 12:11)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه‌هااا
به من که داره خوش می‌گذره خب. به شما نمی‌گذره؟ 

شک دارم

ملی....من فصد توهین به کسیو ندارم!

اما...اونا دارن اینجور ادم هارو نابود میکنن!
به بهانه اینکه بشون ازادی بدن!
(02-03-2021، 12:13)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:11)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه‌هااا
به من که داره خوش می‌گذره خب. به شما نمی‌گذره؟ 

چرا بهمون خوش بگذره؟
ی داستانی هس ی خر و ی گرگ بودن خره میگه چمن آبیه گرگه میگه ن سبزه
آخرش بعد کلی دعوا میرن پیش قاضی
قاضی گرگو میندازه زندان
گرگ میگه من درست گفتم باید خررو بندازید زندان ن منو
قاضی میگه تقصیر خودته ک با ی خر بحث میکنی تو ک میفهمی این هیچی حالیش نیست چرا باهاش بحث میکنی؟

خب ببین، من قرار نبود دعوایی راه بندازم. دیدی که خودت. شروع نکردم از همون اول ده صفحه براش تایپ کنم که نه تو باید به زدگی دیگران احترام بذاری و فلان! می‌خواستم فقط ببینم که حرفش چیه. و سعیی هم نداشتم که عوضش کنم. بحث نمی‌کردم، سوال می‌پرسیدم فقط.

ولی خب باشه، اگه همینقدرم باعث می‌شه که اعصابتون به هم بریزه. اذیت بشین یا هرچی. حله. تموم. *تکون دادن پرچم سفید* هرچند که از اولم جنگی نبود!
 سپاس شده توسط _sehun_
(02-03-2021، 12:16)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:13)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا بهمون خوش بگذره؟
ی داستانی هس ی خر و ی گرگ بودن خره میگه چمن آبیه گرگه میگه ن سبزه
آخرش بعد کلی دعوا میرن پیش قاضی
قاضی گرگو میندازه زندان
گرگ میگه من درست گفتم باید خررو بندازید زندان ن منو
قاضی میگه تقصیر خودته ک با ی خر بحث میکنی تو ک میفهمی این هیچی حالیش نیست چرا باهاش بحث میکنی؟

خب ببین، من قرار نبود دعوایی راه بندازم. دیدی که خودت. شروع نکردم از همون اول ده صفحه براش تایپ کنم که نه تو باید به زدگی دیگران احترام بذاری و فلان! می‌خواستم فقط ببینم که حرفش چیه. و سعیی هم نداشتم که عوضش کنم. بحث نمی‌کردم، سوال می‌پرسیدم فقط.

ولی خب باشه، اگه همینقدرم باعث می‌شه که اعصابتون به هم بریزه. اذیت بشین یا هرچی. حله. تموم. *تکون دادن پرچم سفید* هرچند که از اولم جنگی نبود!

باهاش بحث نکن دیگه اه ._.
من برم قهر کنم بمیرم>._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Medusa
(02-03-2021، 12:16)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:12)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عقده ای-_-

شک دارم

ملی....من فصد توهین به کسیو ندارم!

اما...اونا دارن اینجور ادم هارو نابود میکنن!
به بهانه  اینکه بشون ازادی بدن!

وای باور کن انقدر خسته ام حوصله بحث ندارم
و گرنه خودت میدونی من سرم درد میکنه فقط برای این بحثا

(02-03-2021، 12:15)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی‌ دوست داره امروز بن‌ بشه ؟ ^-^

@"من"
 سپاس شده توسط Prometheus ، *VENUS*
(02-03-2021، 12:14)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:12)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو که متولد نانازمونی حداقل بگو چرا.

میدونی چیه؟ :|

اگه همینجوری پیش بره تشخیص مرد از زن سخت میشه
انسان یه جنسیتی میشن
و انقراض!

البته بحث طولانی هست....نمیشه تایپ کرد!

این که به جنس سوّم باید رسید حتّی می تونه یه هدف باشه و تقلیل دادن انسان به جنسیّتش کار پستیه.
انسان غارنشین بود که حیوان وار می خواست تولید مثل کنه.
طبق آخرین نظرسنجیی که توی بریتانیا انجام شد خودِ مقاربت هم کاهش پیدا کرده-چه برسه به این که مقاربت های انجام شده هم با جلوگیری هایی انجام می شه که منجر به تولّد و شکل گیری نطفه نشه-
حالا چرا مقاربت کم شده ؟ چون آدم ها دیگه فکر نمی کنند حتماً باید انجامش بدند و فرزندی به دنیا بیارند و همه چیز انتخابی شده.

پس فکر نمی کنم چیزی که ما بهش نیاز داشته باشیم تولید مثل باشه. اگه نگرانش هستی برو چند تا اسپرم اهدا کن به بانک.
: دی
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *Aɴѕel* ، _sehun_ ، Prometheus
خب اگه اجازه میدین من برم بخش نظامی،به خاطر کل کل عذرخواهی میکنم.
فعلا خداحافظ.
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، *VENUS* ، Medusa
برای اخرین بار میگم
این دفعه چندمه این بحثا راه میوفته و همیشه نتیجش یک چیزه
به همدیگه و عقاید هم احترام بذاریم
نظر هر کسی برای خودش محترمه
تو این انجمن هر کسی ، با هر اعتقادو هر گرایشی ، عزیزه
به هیشکیم ربطی نداره اون فرد زندگیشو چجوری دوست داره ادامه بده
 سپاس شده توسط _sehun_ ، *Aɴѕel* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، فرنودِ بن گیومرث ، Prometheus ، -Demoniac-
 من که میخوام تسلیم شم
*یه دستمال کاغذی رو میزارم رو خلال دندون و تکونش میدم

(02-03-2021، 12:18)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:14)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی چیه؟ :|

اگه همینجوری پیش بره تشخیص مرد از زن سخت میشه
انسان یه جنسیتی میشن
و انقراض!

البته بحث طولانی هست....نمیشه تایپ کرد!

این که به جنس سوّم باید رسید حتّی می تونه یه هدف باشه و تقلیل دادن انسان به جنسیّتش کار پستیه.
انسان غارنشین بود که حیوان وار می خواست تولید مثل کنه.
طبق آخرین نظرسنجیی که توی بریتانیا انجام شد خودِ سکس هم کاهش پیدا کرده-چه برسه به این که سکس های انجام شده هم با جلوگیری هایی انجام می شه که منجر به تولّد و شکل گیری نطفه نشه-
حالا چرا سکس کم شده ؟ چون آدم ها دیگه فکر نمی کنند حتماً باید انجامش بدند و فرزندی به دنیا بیارند و همه چیز انتخابی شده.

پس فکر نمی کنم چیزی که ما بهش نیاز داشته باشیم تولید مثل باشه. اگه نگرانش هستی برو چند تا اسپرم اهدا کن به بانک.
: دی
فرنود(:
حس نمیکنی این مطالب برای همه مناسب نیست؟!(:
 سپاس شده توسط *VENUS* ، فرنودِ بن گیومرث

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 34 مهمان