امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•*

(02-03-2021، 10:18)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:17)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد آرش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوبت منه.-. لنتی 5 ماه پیش راجب من بود انتظار دارم بترکونی._.
@*Aɴѕel*

.-.

(02-03-2021، 10:16)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این کار رو نکن.
اوّلاً که قضیّه کنکور ممکنه سال بعد هم نباشه، از ۶۰ به ۴۰ کردن دارند شروع می کنند.
کنکور زمان شما نیست یحتمل یه سری آزمون ورودی خواهید داشت.

مباحث کنکور از هفتم تا نهم هم نیست که بخواهی تست بزنی از الان. حودت رو خسته نکن که اون وقت سال کنکور جا بزنی.

من ادم به شدت استرسی ای هستم
دارم سعی میکنم با اماده کردن خودم با یه تستِ نمادین
خودمو از استرس دور کنم

تو سه سال متوسطه اول یه سری ازمون میگرفتن از ما ... ازمون پیشرفت تحصیلی...مث کنکور بود...بعد مرحله به مرحله بود....خیلی خوب بود...نمیدونم الانم هست یانه...ولی تو اینترنت یه سرچ کنی....تستاشو با جواب میاره ... فک کنم به دردت بخوره
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(02-03-2021، 10:21)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:20)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی میتونه کمکم کنه ؟ و بگه اسم ایشون چیه؟ @_Lσѕт_

کاراگاه ملی دست به کار میشود.

فکر میکنم یکی از صمیمی ترین دوستام بوده (:
و امروز تولدشه
تو لیست دوستامم هست
ولی نمیدونم کیه >.<
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(02-03-2021، 10:21)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالم از درس و مدرسه بهم میخوره :/
اره بخاطر همینه استرس داری درس میخونی/:
عین من باش بیخیال بیخیال
 سپاس شده توسط DarkLight
(02-03-2021، 10:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:21)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاراگاه ملی دست به کار میشود.

و امروز توادشه
تو لیست دوستامم هست
ولی نمیدونم کیه >.<

اسمش هلیاس
 سپاس شده توسط *VENUS*
(02-03-2021، 10:22)Helen. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:20)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم صنم باشه

نه صنم یکی‌ دیگست
شما؟ O.O
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Helen.
(02-03-2021، 10:22)Helen. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم صنم باشه

چی شِده؟  .-.
 سپاس شده توسط *VENUS*
(02-03-2021، 10:20)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:16)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|

بییییییی تربیت ._. =||

:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* 46
(02-03-2021، 10:24)Helen. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:23)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه صنم یکی‌ دیگست
شما؟ O.O

خیلی قدیمی ام اسمم هلنِ اک قبلیمُ خودمم یادم نمیاد

همون که کنکور داشت؟ @هلی فکر کنم.
 سپاس شده توسط *VENUS* ، *Aɴѕel*
(02-03-2021، 10:22)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و امروز توادشه
تو لیست دوستامم هست
ولی نمیدونم کیه >.<

اسمش هلیاس

لعنت به حافظه ی من ._.
فقط باهاش کلی پ.خ دارم که ولنتاین سال ۲۰۱۵ رو داشتیم بهم تبریک میگفتیم ^-^
مشخصه خیلیم دوسش داشتم
ولی یادم نمیادددددد ):
 سپاس شده توسط Helen. ، *Aɴѕel* ، Medusa
(02-03-2021، 10:27)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:22)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمش هلیاس

لعنت به حافظه ی من ._.
فقط باهاش کلی پ.خ دارم که ولنتاین سال ۲۰۱۵ رو داشتیم بهم تبریک میگفتیم ^-^
مشخصه خیلیم دوسش داشتم
ولی یادم نمیادددددد ):
| miss heli |
هنوزم یادت نمیاد؟):
 سپاس شده توسط Medusa ، *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 30 مهمان