امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷

(23-01-2021، 13:11)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 13:10)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونا کی هستن انشالله
میبینی چقد بی رحم شدم ب افتخار من دست جیغ هوراااااا495

همونا که همونان:/
ممنانم پسر گلم
آگهی
(23-01-2021، 13:12)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 13:10)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اگه استعفا بده که میگیرن
ولی وقتی نیاد دیگه انلاین نشه
میگیرن ازش

._.
بری بعضی کاربرا رو ببینی متوجه میشه که جملت اشتباهه
طرفی ۱ ماهه استعفا داده ولی هنوز مدیره

مثلا کی؟
طرف رو یادشون رفته:*
ممد که استفا داد ولی زود گرفتن ازش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷ 118
(23-01-2021، 13:11)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 13:09)@ساحل@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ابجی حالت بهتره؟

به خوبی تو ممنون بهترم

چه خبر ؟

خب چه خوب

خب خب خب خبری نیست گل من Big Grin
 سپاس شده توسط دلارام1383
(23-01-2021، 13:08)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 13:07)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"ѕєнυη"
اهان باشه مرسی
حتما نگاه میکنم:)

خواهش گل(: ♥
بوس
اخرش از کدوم صحنه هاست کنجکاو شدم
 سپاس شده توسط _sehun_
(23-01-2021، 13:13)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 13:11)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیر متاسفنه  Big Grin  Big Grin  Big Grin  چون شماهم  حرف منو نمیخوای بگیری  Big Grin   Tongue
انقد تو کتاب فارسی دیدم و از زبون معلمای دینی شنیدم که تکراری به حساب میاد
حالا تو بشین پشت گوشی بگو تو حرف منو نگرفتی
برای بیان جمله های گنگ هم ارسال زیاده
خدانگهدار

من کتابای دینی و فارسی که تو خوندی رو با این حرفم میبرم زیر سوال خواهر Big Grin
بعدم من چرت و پرتای دینی رو نمیخونم Wink
خوشت باشه
(23-01-2021، 13:13)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 13:11)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونا که همونان:/
ممنانم پسر گلم

مسخرع Dodgy :/
اسم بابامم اصغر نیست اسم بابا خودت اصغره
ناشناس بگو (;

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷ 118
(23-01-2021، 13:12)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 13:10)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب به صابر بگو چرا شرایط رو داری نویسندت نمیکنه!؟

گفتم یه بار هم در حد 1 دیقه نویسنده شدم و مقامشو گرفتم ولی یکی از مدیران گرام بدون دلیل و خیلی راحت که باهام لج بود بهم اخطار داد و مقامو گرفتن منم دیگه نشدم

وا :/
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(23-01-2021، 13:15)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 13:13)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقد تو کتاب فارسی دیدم و از زبون معلمای دینی شنیدم که تکراری به حساب میاد
حالا تو بشین پشت گوشی بگو تو حرف منو نگرفتی
برای بیان جمله های گنگ هم ارسال زیاده
خدانگهدار

من کتابای دینی و فارسی که تو خوندی رو با این حرفم میبرم زیر سوال خواهر  Big Grin
بعدم من چرت و پرتای دینی رو نمیخونم  Wink
خوشت باشه
چند سال روش فک کردی!:|
خودشیفته._.

واااییی برادرررررر اسطورهههه تو اینجا چیکار میکنییی؟Telegh_01
شمس باشTelegh_01
(23-01-2021، 13:15)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 13:08)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش گل(: ♥
بوس
اخرش از کدوم صحنه هاست کنجکاو شدم

کیس//:
خیلی بده/:
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط DarkLight
(23-01-2021، 13:15)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 13:12)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم یه بار هم در حد 1 دیقه نویسنده شدم و مقامشو گرفتم ولی یکی از مدیران گرام بدون دلیل و خیلی راحت که باهام لج بود بهم اخطار داد و مقامو گرفتن منم دیگه نشدم

وا :/

بخدا راس میگم انقدر از دستش حرصیم ک نگو:|
از لجمم رفتم انجمن زدم:/ انجمن رمان:/
ناشناس بگو (;

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷ 118
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان