امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷

(23-01-2021، 12:52)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 12:50)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا؟اخه چرااااااااااااا؟elec
/: چون میاین منو میدزدین/:

مئلددبلدردتدتبرذمیدیلد لنئدملئنهتخاقسن
خر..:/
اخه من چرا تورو بدزدم؟بدردم میخوری اصن:/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷ 112
آگهی
(23-01-2021، 12:55)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 12:47)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ژووون44
مهمون ط؟

نه نه مهمون طُ:v

عزیزم من از تعارف خوشم نمیاد مهمون ط دیگ
(23-01-2021، 12:54)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 12:53)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی 
ولی نمیدونستم که قبل از نویسندگی باید کاربر حرفه ای بشیم:/
فک کردم مدیران بازنشسته رو حرفه ای کردن:/

مهربون رنگت بماررکک♥
بمارک؟/:

مرسی سهون ژون
بمارک میخواستم نارنجی شم ولی:/
 سپاس شده توسط _sehun_
(23-01-2021، 12:56)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 12:52)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/: چون میاین منو میدزدین/:

مئلددبلدردتدتبرذمیدیلد لنئدملئنهتخاقسن
خر..:/
اخه من چرا تورو بدزدم؟بدردم میخوری اصن:/

تنها ط نیستی داش
اره بعید نیس من میدونم ط منو میدزدی
کسی که ارسالاش بالای ۵۰۰
و موضوع ها بالای ۳۰۰ یا ۲۰۰ (اینو خوب یادم نی._.)
کاربر حرفه ای میشه
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
آرمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
ناشناس بگو (;

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷ 112
(23-01-2021، 12:55)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 12:53)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی 
ولی نمیدونستم که قبل از نویسندگی باید کاربر حرفه ای بشیم:/
فک کردم مدیران بازنشسته رو حرفه ای کردن:/
نه چون بیشتر از یکسال عضو بیدی  حرفه ای شدی

من ۷ ساله عضوم ._.

(23-01-2021، 12:56)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 12:48)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جونم

مبارکه*-*

مرسی سینگر ژان
ایشالا صورتی شدنت♡
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(23-01-2021، 12:56)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 12:55)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نه مهمون طُ:v

عزیزم من از تعارف خوشم نمیاد مهمون ط دیگ

جهنمو ضرر:/
 سپاس شده توسط Emmɑ
(23-01-2021، 12:57)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 12:54)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهربون رنگت بماررکک♥
بمارک؟/:

مرسی سهون ژون
بمارک میخواستم نارنجی شم ولی:/

نترس من جات نارنجی میشم Big Grin
(23-01-2021، 12:57)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی که ارسالاش بالای ۵۰۰
و موضوع ها بالای ۳۰۰ یا ۲۰۰ (اینو خوب یادم نی._.)
کاربر حرفه ای میشه

نچ این نیس:|
اینه:
یکسال توی انجمن عضو باشه
ارسالاش از 500 بالاتر باشه
موضوعاتش بالای 200 تا باشه
سپاس هاش بالای 500 باشه
و اخطار نداشته باشه حرفه ای میشه
ناشناس بگو (;

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷ 112
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 20 مهمان