امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵

(13-01-2021، 19:46)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 19:45)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01Telegh_01

واسع کمک هات ک اون اول بهم کردی ممنونمSmile   ♡

کاری نکردم که(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵ 176
 سپاس شده توسط βάરãɲ
آگهی
(13-01-2021، 19:45)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 19:43)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میمیری آیا؟؟
نکنه واسه عکستم پول میخوای؟؟

مردن ک ن اما میترسم تو عاشقم شی بعد خر بیار تو رو بار کن^_^..♡
-____-
نترس من عاشق یه دختر نمیشم.....هرگز
زود بزاررررررررررر من از آنجیلا جولین خوشم نیومد بعد عاشقت بشم؟؟ نوچ نوچ نوچ
حالا بزار شاعق شدم
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، βάરãɲ
(13-01-2021، 19:47)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 19:45)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاشق؟ Telegh_01
خدا خیرت بدعTelegh_01
روحیمو شاد کردیییTelegh_01Telegh_01Telegh_01
Telegh_01Telegh_01

(13-01-2021، 19:49)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Baranis"
یه سوال میپرسم فقط جواب بدع! Telegh_01 چرا ته همه ارسالات قلب میفرستی؟ Telegh_01

خوشم میاد خوشگل میشه...♡ Big Grin
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(13-01-2021، 19:46)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 19:43)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کمه اما قبول اجی؛حالا بیام چ کاری میشه کردTelegh_01

اجی؟:v
من نقشه های پلیدی برات دارم .-.
بعد بهم میگی اجی؟!._.
خجالت بکش:/
برو نمیخامت

نکنه میخوای به منم داداشی بگی؟؟
17
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(13-01-2021، 19:50)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 19:46)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسع کمک هات ک اون اول بهم کردی ممنونمSmile   ♡

کاری نکردم که(:

ارش دایی خیلی وقته 4 تا ستاره داروم Undecided
(13-01-2021، 19:50)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-____-
حالا بزار شاعق شدم

چ گیری دادی برو از همونا ک دیدن بپرس چشکلیم
تازه همه الان انلاین شدن :/
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(13-01-2021، 19:48)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 19:46)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اجی؟:v
من نقشه های پلیدی برات دارم .-.
بعد بهم میگی اجی؟!._.
خجالت بکش:/
برو نمیخامت

باشه. اگر بار گران بودم و رفتم اگر نامهربان بودم و رفتم..♡

بی زحمت اون درم ببند گربه تو نیاد
از پیاده رو برو
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(13-01-2021، 19:54)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 19:50)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاری نکردم که(:

ارش دایی خیلی وقته 4 تا ستاره داروم Undecided

راس میگی دای؟
ناشناس بگو (;

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵ 176
(13-01-2021، 19:50)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-____-
حالا بزار شاعق شدم

انگار انجلیا جولی چی هست خب منم ازش بدم میاد دلیل محکمه پسند بیار پسر جان
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
(13-01-2021، 19:55)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 19:48)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه.  اگر بار گران بودم و رفتم اگر نامهربان بودم و رفتم..♡

بی زحمت اون درم ببند گربه تو نیاد
از پیاده رو برو

Telegh_01Telegh_01
ناشناس بگو (;

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵ 176
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان