امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵

(13-01-2021، 14:33)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 14:32)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسین @rasha_rap
حوصلم پوکیده چه کنم

پی اس بازی کن :v
برو بیرون...
برو رل بزن
زنگ بزن به دوستت :v

رل از سرکوچه پیدا کنم؟ حوصله رفیقامم ندارم. دسته های بازیم هم نمیدونم یهویی چی شد وسط بازی قطع شد دیگه وصل نمیشه
کلا اهل بیرون رفتنم نیستم

@baranis چند سالته؟

پیشنهاد جدید بده حسین @rasha_rap
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Prometheus ، βάરãɲ
آگهی
(13-01-2021، 14:35)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 14:33)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بیرون...
برو رل بزن

رل از سرکوچه پیدا کنم؟ حوصله رفیقامم ندارم. دسته های بازیم هم نمیدونم یهویی چی شد وسط بازی قطع شد دیگه وصل نمیشه

@baranis چند سالته؟

اوووووم
کلش بازی کن....ویزاج بازی کن
کتاب بخون...من حوصلم سر میره فلسفه میخونم
 سپاس شده توسط ممد گاو کش بازی تو انجمن نمیام
(13-01-2021، 14:35)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بیرون...
برو رل بزن

کتاب بخون . یا رمان یا موسیقی گوش بده یا درس بخون خخخ
==================

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ …

===================
 سپاس شده توسط @ساحل@
(13-01-2021، 14:39)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2021، 14:35)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@baranis چند سالته؟

اوووووم
کلش بازی کن....ویزاج بازی کن
کتاب بخون...من حوصلم سر میره فلسفه میخونم

بریم جنگ! کلشم لول ۱۱۰ بود پرید داغشو تازه کردی. این تلوزیون فیلم درست حسابیم نمیزاره که. پروموویزم که فیلتره. انیمه لیستم فیلتره. هیج حا نمونده سریال کره ای و انیمه بگیرمcryingcrying191728
 سپاس شده توسط Prometheus
سریال خاطرات یک خون اشامو برین ببینین من تا فصل 3 دیدم هنوز تموم نشده
==================

===================
 سپاس شده توسط @ساحل@
بشین گیم اف ترونز رو ببین

جنگ ستارگان

ارباب حلقه ها

باو بشین کتاب ارابه خدایان رو بخون...کتاب فلسفه و موسیقی
رمان بخون اصن...اخه چرا اهل بیرون رفتن نیستی...من یروز نرم بیرون میمیرم @"Mahdi 1381"

برو بیرون...
برو رل بزن

@baranis چند سالته؟

فروردین۱۹ سالم کامل میشهSmile
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
نهار نخوردمه/:

(13-01-2021، 14:52)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا؟باورم نمیشه من فکر میکردم 10 سالته
ماشالا کودک درون فعالی داری شما
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(13-01-2021، 14:54)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نهار نخوردمه/:

منم هنوز نخوردمه
==================

===================
 سپاس شده توسط Emmɑ ، @ساحل@
(13-01-2021، 14:54)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نهار نخوردمه/:

(13-01-2021، 14:52)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا؟باورم نمیشه من فکر میکردم 10 سالته
ماشالا کودک درون فعالی داری شما

بیا منو بخور ببببع
 سپاس شده توسط Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان