امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵

(11-01-2021، 19:41)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس گذارم پدربزرگ
خب به نام خداوند عزوجل
برای ورود به پنل کاربری بالای سایت قسمت هدر دکمه ی ورودشو بزن
بعد برو اونجا پروفایلتو ویرایش کن
بعد "تغییر امضا" و "تغییر آواتار" رو بزن و تکمیل کن (اگه دوست داشتی و گرنه اجباری نیس)
اینا تا تو انجام بدی من بازم زر میزنم
بدووووو

(11-01-2021، 19:39)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو عمو من اشتب ریپ زدم:|
منم اشتب ریپ زدم :/
معلومه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵ 52
آگهی
(11-01-2021، 20:27)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تختختتتخخخخخ

Big Grin اثرات خرخونیه
داداش کمتربخون 36
(11-01-2021، 20:27)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 20:25)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی منه استاد با شاگرد شوخی کردم شاگرد از دستم ناراحته  15
پیاما قبلو بخون

وقتشو ندارم  Cool  برو قربون صدقش برو میاد  Wink
باش Big Grin
اوهوم دارم همینکارو میکنم ولی قبول نمیکنه هیچی نگفته Confused

(11-01-2021، 20:28)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 20:23)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاگرد باهام قهر کرد &^&
شاگردددددد ببخشید دیگه منه استاد مادی اذیت نمیکنم خو شوخی کردم دیگه  15
چه کنم تک استادمی بخشیدمت Smile
یکم خجل شدم فقط Sad

مرسییییییی شاگردددددددد 31
ببخشید دیگه قول قول تکرار نمیشه 15
نه عیبی نداره آجی مودونه شوخی کردیم Big Grin
@دلارام1383
واییییی ممنونننننن 25
نمیدونم چطور تشکر کنم
همیشه میخواستم یکی بگه چجوری پیام بدم 25
سلطان مستر وینر اومده
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(11-01-2021، 20:32)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلطان مستر وینر اومده
چی چی آورده؟؟
(11-01-2021، 20:41)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 20:32)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلطان مستر وینر اومده
چی چی آورده؟؟

AMW
(11-01-2021، 20:49)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 20:41)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی چی آورده؟؟

AMW
مطمئنم به پابجی و گیم ربط داره :/
پیکسل پابجی داری؟
(11-01-2021، 19:28)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 17:53)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پشمام عجب جمله ای -_- 

ببین هیچوقت دیر نیست، اوکی نیم سال اول گند زدی ولی هنو وقت داری دومی رو خوب بدی 
بهونه نیار ک دیره و از امروز بشین بخون

من کلا دوتا فیلم قدیمی دیدم|: یکی از مریلین مونرو و برباد رفته

ولی این خیلی قشنگه عا... اگ ب نجوم یا مسائل علمی علاقه داری ببینش اگرم نداری ک نبینش (:::
ججلچرچرجلح اونا خیلی قشنگ بودنSmile
حتما!^^

Telegh_42

(11-01-2021، 18:07)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 17:55)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گرم نگرفتی که عین گوله یخ جواب میدی D: 
خوشبختم حسین/راشا جان عزیز

همچنین...عه منکه گرم گرفتم...این گرممه 129f

لاناتی گرم :| Telegh_01
 سپاس شده توسط Prometheus

سلطان مستر وینر اومده
چی چی آورده؟؟

کانتر آنلاین

https://cs-online.club/play/27068/sg

(11-01-2021، 20:51)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 20:49)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

AMW
مطمئنم به پابجی و گیم ربط داره :/
پیکسل پابجی داری؟

آره

نچ نذارم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 65 مهمان