امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹

(14-11-2020، 10:23)..VICTORGIRL.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-11-2020، 10:22)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!)

چه خبرا؟

راستی اسپم چیه؟
سلامتی!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسپم این استD:کلیک کن!
 سپاس شده توسط Волшебник
آگهی
هوراااا

@امیررضا*

تولدت نبارک چون تولدت نیستتتت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط Волшебник
اللهم شفاعه کل مریضdit
 سپاس شده توسط †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، Волшебник
@"|ᴛᴏxɪᴄ|"
بچمون خوشکله چشاش بِ من رفته بقیش ب طُ(=
Vibe
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *Aɴѕel* ، Волшебник
(14-11-2020، 10:29)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"|ᴛᴏxɪᴄ|"
ایشالله اخلاقش به من میرهD:
(14-11-2020، 10:31)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-11-2020، 10:29)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"|ᴛᴏxɪᴄ|"

100%(: اخلاقش ب خالش کشیده
Vibe
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Волшебник
(14-11-2020، 10:34)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-11-2020، 10:31)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

100%(: اخلاقش ب خالش کشیده
عرررررررررررررررo.O^^

@"|ᴛᴏxɪᴄ|"

^.^
نآشناس
(12-11-2020، 21:24)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2020، 20:08)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاقد امکانات موجود هستین برای این پروسه
جدای از اینک
مشترک مورد نظر از قبل اشغال شده..

مشکوک میزنی
با شوهر من چیکار کردی؟
ازت شکایت میکنم مردک:|

حلالت نمی کنم
این بچه ۲ قلوهه :*

دخترن =v
حالا من که نه . ولی شوهر شما خودش صاحاب داره <:
ای بابا ای بابا ...

2قلوها؟ اسم دارن . الهام و غزل (:
 سپاس شده توسط †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، *Aɴѕel* ، Волшебник
(14-11-2020، 10:39)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2020، 21:24)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکوک میزنی
با شوهر من چیکار کردی؟
ازت شکایت میکنم مردک:|

حلالت نمی کنم
این بچه ۲ قلوهه :*

دخترن =v
حالا من که نه . ولی شوهر شما خودش صاحاب داره  <:
ای بابا ای بابا ...

2قلوها؟ اسم دارن . الهام و غزل (:

حالا بیا تو اتاق
باهات صحبت کنم ببینم چی میشه

چشای بچه به باباش رفته بقیه به من^^
نآشناس
 سپاس شده توسط Волшебник ، ÆMÆշЇÑζ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان